Autor Zpráva
Coe
Profil
Zdravím, chtěl bych slyšet Váš názor na celkem novej design webu

Tady



Jinak bych potřeboval pomoct v menu ta barva se tam vůbec nehodí a já nemůžu přijít jaká by se tam hodila... ocenil bych nějáké rady ohledně té barvy... ( kód)

Díky
Miloš
Profil
Ale takhle na to nemůžu kliknout. A protože jsem líný, nebudu to opisovat ani kopírovat.

EDIT: klikatelnost výše změněna – tento a některé následující příspěvky pozbývají smyslu.
tiso
Profil
Miloš - miesto 10 písmeniek si ich sem napísal 88. Máš pravdu, si lenivý.
Miloš
Profil
Ale napsal jsem je z vlastní hlavy. Jsem líný opisovat.
Nechápu, proč Coe odmítá klikatelný odkaz.

Doplňuji: koukám, že jsi nebyl líný počítat písmenka ;-)
Coe
Profil
Miloš
někdo si zadá do seznamu dvfloor a jako první mu vyjede tahle diskuze... a to ja nechci ... už jsem s tímhle kdysi bojoval

edit:// když to napíšeš teď najdeš starou diskuzi .... :- (
Miloš
Profil
Mám ale dojem, že kdybys to napsal jako [ url=adresa ]klik[ /url ], tak by se zaindexovalo nanejvýš slovo klik, ale externí linky zde mají, tuším, vyhledávače indexovat zakázané.

Ale překecal's mě, kouknu na to.


1) Óoobrovská hlavička. U 19" CRT při 1360×1024 asi není problém, ale u širokoúhlých placek by to mohlo být docela moc.
2) Neklikací hlavička
3) Všude stejný <title>
4) Před otazníky se nedělá mezera.
5) Stylistické neobratnosti:
— „3-vrstvé dřevěné podlahy“vypadá nehezky – proč to nevypsat jako třívrstvé?
— „Kontaktuje nás pomocí kontaktního formuláře nebo na e-mail“– Kontaktovat kontaktním formulářam? Kontaktovat na e-mail? Nešlo by to třeba takhle:
Napište nám na adresu ýmejl@někde.cz (můžete využít i <a href="…">kontaktní fotmulář</a>).
— „Naši velkou výhodou je“ – naší (dlouhé í), neboli jakou, čí. Nikoli naši (koho/co, naši výhodu).
Obdobně na stránce Profil firmy („naši prioritou je“)
6) Přítomnost zbytečných tabulek na některých stránkách, aneb http://www.semantika.name/
7) Maskování e-mailu pomocí (zavinac)? http://latrine.dgx.cz/experiment-s-maskovanim-e-mailu-pred-roboty

Jistě bych toho našel víc, ale přenechám to dalším.
Coe
Profil
Miloš
aha, tak to jsem nevěděl tak to teda editnu :-)


Jina dík, že ses na to aspoň koukl :-)

1) asi máš pravdu přehnal jsem to s velikostí

... jinak dík za komentáře máš ve všem pravdu nemám co k tomu napsat... ještě by mě zajímal design...
chil
Profil
no je to o obrazku ... a paticku si predstavuju s informacema a ne plnou linku na nesouvisejici weby ... a odkaz z prodluzovani vlasu ti v seo moc nepomoze ;)
djdve
Profil *
Ta hlavička je podle mně moc velká..
SirT
Profil
Takový postřeh, když klikneš na Fotogalerii, tak ti zmizí v menu z položky "Hlavní stránka" n, takže výsledkem je "Hlaví stránka"

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0