Autor Zpráva
Kalhotka
Profil *
Děkuju za reakce.
Jsem nováček, tak každá rada drahá a potěší :)
kalhotka
Kalhotka
Profil *
[#1] Je to open source, na hlavní fotku nekoukejte bude jiná, spíš mě zajímá, jak vám to připadá jako celek, jestli umístěná koše, informací apod..je v pořádku bo tak. Fotky budou taky jiné. Díky
Nox
Profil
Nepůsobí to na mě moc důvěryhodně, vzhled je jednak dost zastaralý (šedý, strohý) a jednak,
logo je dost zlé a spolu s faviconou vůbec nesedí ke zbytku

Vím že je to nepoměr, ale tak zhruba srovnej to třeba s prací Marka Leváka: http://designme.sk/referencie/petadore.jpg
Je to sice pro zvířata, ale aspoň hrubou kvalitou a různýma znakama....i když zrovna tenhle design by k tomu celkem seděl taky, kdyby
se chlupáči vyměnili za nějakou pohlednou slečnu/paní
Kalhotka
Profil *
[#3]
Je to ještě ve fázi připrav, proto avicon apod jeste neni poreseny...ale nechci to vest jako luxusnipradlo.cz apodobne.
libi se mi napis Kouzelnepradlo a chci to vest v tomhle smeru...ve tmave fialove a svezi zelene..
ten eshop co ukazujes neni vubec spatnej
Nox
Profil
Nikde jsem nemluvil o luxusním, ale...píšeš o fialové a zelené a přitom je to vše šedé...takže nechápu...jestli je to tak rané fázi, že vlastně design vůbec není, tak nevím co tu řešíme:)
Ono ten odkazovaný web (luxusnipradlo) je sice nekvalitní, ale ke svému tématu se hodí víc
Kalhotka
Profil *
No design mam predstavu tak, že každá hlavička bude tmavě fialová jak jsou napisy : produkty, informace apod..Pismo tam zelene..pozadi v tom jednom ramecku svetle tmave fialove :) Logo už mam vymyslene ale ja sama ho nedokazu nejakym zpusobem zpracovat, mam ho jen na papire :) Ale obrazek co tam vidis s Herzigovou tam nebude, spise bude o polovinu uzsi a ctvrtinu kratsi, melo by v levem rohu obsahovat logo a vpravem neco jako vitame vas v novem apod...

Mym zamerem je distancovat se od tech vsech polonahych, pololehkych divcin a slecen s jakymkoliv vyrazem protoze tohle moje predstava rozhodne neni. Jednoduche, prehledne, svezi ale s jednim zajimavym napadem ktery zaujme. Take se tam bude jednat o luxusni pradlo takze si to nemohu dovolit mit preplacane, protoze pradlo za 2,5k by asi na webu typu vyse uvedenem zaniklo pod barvami...ale jak rikam, je to vsechno jeste pravdu ve fazi priprav..

spise timto svym dotazem, jsem se chtela zeptat, co na to rikate a co se libi co se nelibi apod. coz mi sdeleno bylo a jsem moc rada :)))

Dekuju :))
Nox
Profil
Dobré, no...ještě počkej co napíší ostatní

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0