Autor Zpráva
jakub12345
Profil *
zdravim, vim ze podobnych webu je plno,
ale proc to take nezkusit :-)

http://www.skvelyhry.cz/
yFang
Profil
Proč jsou ty miniatury rozmazané?
Miloš
Profil
Klikací logo v kombinaci s barevnými proužky v hlavičce se mě snaží přesvědčit, že jsou odkazy ty barevné proužky a každý vede jinam/neznámo kam.

Kontaktní stránka s dementně maskovaným em(a)ilem – nevím, jestli to pomáhá před boty, ale návštěvníky to leda vopruzuje. Když nefunguje zákon, tak ho – namísto důsledného vymáhání – přitvrdíme, aby to vods*ali ti slušní, zatímco grázlové na to pečou i přes to.
http://latrine.dgx.cz/experiment-s-maskovanim-e-mailu-pred-roboty
Mimochodem – proč tam není kontaktní formulář?

O nás – stránka, jejíž unikátní text obsahuje pouhé tři věty? Není to trošku zbytečné?
Mimochodem to, že jsou slova Pošlete nám ji odkazem, jsem přišel vysloveně náhodou. Proč to, do pěruna, není podtržené!? Proč na celém webu nejsou podtrhané odkazy? To mám jak wemeno jezdit myší a hledat jestli se na tohle či onohle dá kliknout? Haňba.
jakub12345
Profil *
yFang: miniatury jsou provizorni, budou se generovat nove...

Milos: prosim, vy nikam neklikejte ... bezny pubertalni uzivatel pochopi, ze se klika na hru kterou chce hrat, vy jezdete mysi jak vemeno a ty hry hledejte.
Kontaktni formular tam neni proto, protoze nechceme aby nas nekdo kontaktoval. Navstevnik se silnou touhou nas kontaktovat mail prepise, pokud to neudela, nejspis to nebylo tak dulezite.
Web je jak vidite nizkonakladovy, je to jen kontejner na reklamy, jeden z mnoha.

Dekuji za nazory, vim ze je slusne odkazy podtrhavat, ne vzdy to ale je opravdu nutne. Na takto jednoduche strance by bylo podtrzene kazde pismenko.
Mistr
Profil
jakub12345
vy jezdete mysi jak vemeno a ty hry hledejte
Chtělo by to trochu kultivovat svůj slovník.

protoze nechceme aby nas nekdo kontaktoval
Smím se zeptat proč ten odpor k reakcím (třeba i pochvalným) od návštěvníků webu?

pokud to neudela, nejspis to nebylo tak dulezite
A nebo je líný a vykašle se na upozornění na nějaký problém. Řekne si, ještě otevírat svůj mailový program (či, v případě webového rozhraní, nové okno prohlížeče), to se na to ještě vykašlu (nebo možná užije i jadrnější výraz).


Ovšem k předloženému webu:
(1) U ankety v pravém sloupečku mi chybí typický anketní prvek - ony barevné teploměry jednotlivých variant. Tohle by mne na první pohled nenapadlo, že se vůbec jedná o anketu.
(2) Za vyhledávací políčko bych dal tlačítko s textem Hledat. Vím, supluje to kliknutí na obrázek lupy, avšak koho by to hned napadlo, že?
(3) Vzkazy ve stránce Stěna - mimochodem, proč takový název? - jsou nějak moderované?
Miloš
Profil
Mistr
Chtělo by to trochu kultivovat svůj slovník.
S tím vemenem jsem začal já, i když dělají-li dva totéž…„

jakub12345
vy jezdete mysi jak vemeno
A víte, že mě ani nehne?
Mimochodem – zkuste si přečíst knihu http://knihy.cpress.cz/Book.asp?ID=2364

A ještě připomínám ty zavádějící pruhy v hlavičce.
Mistr
Profil
Miloš
S tím vemenem jsem začal já, i když dělají-li dva totéž
Pravda, tak i Ty kultivuj svůj slovník. :-)
Miloš
Profil
Mistr
Když ale já si tak opravdu – mám-li jezdit myší hledaje odkaz – připadám; či spíš mám neodbytný dojem, že ho ze mě dělá autor stránky.
jakub12345
Profil *
Miloš
:-) tak toto jsou jednoduché přímočaré stránky, kde nemusíte klikat nikam jinam než na obrázek hry, kterou si přejete hrát ...
Kurzorem myší není potřeba nikde kroužit, nic hledat ...
Miloš
Profil
jakub12345
U her je to jasné (a podtrhávat obrázky je pitomost, to jsem na mysli neměl).
Co ale třeba toto:

Nejnovější online hry
Nejlepší online hry
Nejdiskutovanější online hry


Proč musím přemýšlet nad tím, že nejde o popis webu, ale o odkazy? Já si nad takovými věcmi vůbec nepřeju přemýšlet. Takové věci mají být naprosto jednoznačné. Nenarážím tím na svoji lenost, ale na výše doporučenou knihu, která je po mém soudu povinnou četbou každého, kdo to myslí s tvorbou stránek vážně. Její název zní Nenuťte uživatele přemýšlet!

Podobně anketa, na stránce „O nás“ text „Pošlete nám ji“.

Krom toho bych stránky „O nás“ a „K؋otakt“ sloučil do jedné – i tak by tato stránka obsahovala minimum textu, ale informační hodnota každé separátně?
jakub12345
Profil *
Miloš
pravda - Nejnovější online hry,Nejlepší online hry,Nejdiskutovanější online hry si zaslouží podtrhnout.
Sloučit Kontakt + O nás je docela rozumné :)
... Tím odpadá odkaz "Pošlete nám ji".
Možnosti v anketkě určitě udělám podtržené.

Díky
nenapadlo mě, že by nějaký uživatel nad takovým webem musel nějak přemýšlet :)
Miloš
Profil
Netvrdím, že nějak výrazně přemýšlet, ale přece jen – a jak píše Steve Krug, každý uživatel má – jak on tomu říká – rezervoár dobré vůle (trpělivosti), který se každému jinak (i v závislosti na konkrétní situaci s webem nesouvisející) vyčerpává a pak stačí drobnost a návštěvník z webu odejde.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0