Autor Zpráva
johnl
Jak se říká do třetice všeho dobrého tak jsem to do třetice udělal a vznikla mi tato šablona, mělo by tam být vše v pořádku, ale nevím zhodnoťte to sami a jestli se vám to nebude líbit tak si to zopakuju i do čtveřice :D
vynalezce
ta trava mi tam moc nesedi ale ty novinky
tohle obvykle byva posledni vec ktera se aktualizuje (ze zacatku ne ale pozdeji neni cas) na to bacha
jonas.serych
Profil *
Zde se budou nacházet dva záznami o nejnovější úpravě webu... pán umí česky

Podle mého názoru je to dost hrozný:
-Barvy webu musí být sladěné, což je podle mě splněno... ....až na menu a patičku. Naprosto to tam nezapadá, obzvlášť patička ne.
-Rušivé Pruhy na pozadí. Kolem té samotné stránky bych rozhodně nechal jenom jednu barvu.
-Nápis "Moje osobní stránky" má na to, že je to vlastně největší nadpis moc málo kontrastní barvu.
-V hlavičce v obrázku udělej líp ty nápisy, je to obrázek, můžeš si s tím textem trochu pohrát.

Na najití dobrých barev, které by do sebe zapadali doporučuji Kuler
johnl
vynalezce
No, tráva mě to přišlo docela zajímaví ale samozřejmě pokud se to nebude moc líbit tak se to dá odstranit.

jonas.serych
No jo, čech kterej neumí česky to není čech :D

-Menu a patička měli být původně na černém pozadí výrazné, aby si jich člověk všiml jak vydím tak se povedlo
-Nejdřív jsem nevěděl co myslíš za pruhy ale asi myslíš ty co jsou u loga? No, ješě nanich zapracuji aby zmizeli :D
-Ten nápis je vlastně obrázek a má být tak aby to zapadalo do stránky a to tak aby to nerušilo ale aby to nebylo moc výrazné
-Mě se to docela líbí, mohl jsem to udělat jako duhu ale žlutá i bílá na černé docela vyniknou

Jinak děkuji za kritiku aspoň vím co zlepšovat.
Nox
Je mi líto, ale ... je to opravdu děs

Sladění barev kompletně mimo a nadto jsou dost nehezké
Nejednotné...každý kus na webu je úplně jiný
Typograficky a zarovnáním....
A vypadá to docela nedodělaně
Celkově tak nevidím ani kousek vizuálního či designového citu, bohužel

Smazat a pokud se rozhodneš pokračovat, tak POMALU
Nedoporučuji zatím dělat designy k užitku, dokud se to alespoň trochu nenaučíš, takže zkoušej a pomalu, projdi si

http://css-galerie.tomcik.cz/
http://www.webdesignerwall.com/
Atd.
Neboj se začínat znova, obrázky může užit třeba z www.sxc.hu
jonas.serych
Profil *
K menu a patičce: Jakkoli to bylo myšleno, tohle MUSÍ pryč. Tím to celé pohřbíš... naprosto
johnl
Tak jsem přdělal patičku s tím menu aby to zapadalo zhruba do té šedé barvy. Snad je to lepší.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: