Autor Zpráva
Kája z Hustodred
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

Tož tak nějaký ten pátek jsem se tu neukázal, pročež mé předešlé fórum bylo zamčeno, takže zakládám toto nové. A důvod? Před nějakou dobou jsem začal dělat na jedné flashové animaci. Scénář je zatím otevřen a hotova je pouze malá část z předpokládané délky. No ale jak už to tak chodí, stále těžší je přemlouvat sám sebe abych dál pracoval na tomto projektu. Chci se tedy optat Vás, běžných lidí, ale klidně i profíků, zda se Vám něco na tento způsob líbí a případně mě vnukli další chuť do tvorby, či snad inspiraci na další pokračování. Aktuální verzi můžete nalézt na této adrese. Inu dost již bylo slov, takže se pohodlně usaďte a v klidu shlédněte onu kratičkou věc. Díky.
Ghosting
Profil
Je to pěkné, nevím jak je časově náročné vyrobit takovou animaci, ale asi to dá dost práce.
...jak jede s tou loďkou, mohla by ho potom sežrat nějaká potvora.
ninja
Profil
Ach kde jsou tz casz TopGuny 2 ci jak se ta AA animace jmenovala...
Tomasds
Profil
ninja
Myslíš tohle? http://www.metacafe.com/watch/404498/top_gun_parody :-)

Kája z Hustodred
Vypadá to naivně, ale na tom není nic špatnýho. K tomu, aby veškerá ta práce na tom měla smysl, stačí dát tomu příběh. Až ho vymyslíš, zpracuješ a pak to někam dáš, bude to pěkný. A jestli budeš mít dost inspirace pro to, abys dejme tomu z minutových sekvencí udělal seriál, můžeš na tom udělat slušnou návštěvnost. A když připojíš jakousi interaktivitu, třeba hlasování, co má hrdina udělat v dalším dílu, tak budeš mít návštěvnost, že nebudeš vědět, co s ní :)
Peter Širka
Profil
Husté :-), koľko ti to trvalo?
ninja
Profil
Tomasds: jo, to je ono. Byl jeste jeden dil s jizdou na motorce. Dik za pripomenuti.
Kája z Hustodred
Profil
Tomasds -> Ona původní myšlenka je právě vytvořit příběh, který je nepředstavitelný a evidentně smyšlený. Ono už to, že je to celé nakreslené jakýmsi zbůsobem dává najevo, že nepůjde o snímek realistický.
Co se týče dalšího děje, v hlavě nějakou tu linii mám. Tedy spíše pár útržků, které se budu snažit slepit notnou dávkou improvizace.
Myšlenka otevřeného děje, o nemž rozhodují diváci mě už také napadla, avšak bojím se, že by je nudily celkem dlouhé intervaly mezi jednotlivými návaznostmi. Moje chuť do 'práce' je totiž dost různorodá a jsou dny, kdy si k tomu týdny nesednu, a dny, kdy na tom dělám i několik hodin v kuse.

Peter Širka -> Co se týče čistého času, tak bych odhadoval něco přes 12 hodin?, páč preferuju styl 'není kam spěchat' a také 'co se ti nelíbí, to hned smaž'... Toho špinavého je tedy o dost více. Odhadem dva měsíce, což jen odráží mou lenost :-) .

Jinak díky všem za názor. Dnes přibylo dalších dobrých 10 vteřin snímku. Zkusím ještě dnes něco dodělat a kdo ví, možná se za chvíli dočkáte aktualizace stávajícího 'polotovaru'. :-)
MichMond
Profil
Je to skvělá animace, je to celkem aji vtipné :D . Docela se ti podařily vystihnout emoce človíčka. Těším si na celou animace.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0