Autor Zpráva
Kokohnat
Profil *
Zdravím. Potřeboval bych zkritizovat tento web. Jedná se o stránky popisující hru World of Warcraft a jelikož není ještě zcela dodělaný, berte ohled na některé nefunkční odkazy. :D Jinak kategorie povolání už funkční je.
djdve
Profil *
Ahoj, tak to menu je vážně strašný! , o kódu ani nemluvě! (bože RÁMY!) ... měl by ses inspirovat v nějaké CSS galerii...
Kokohnat
Profil *
Díky za odpověď. Ty rámy mi napověděla moje "chytrá" knížka o HTML, CSS a Javascriptech :D Možná je to proto, že už je téměř čtyři roky stará. Neměl bys nějaký tip, jak to vylepšit? Myslím celkový vzhled kódu, to menu a ty zmíněné rámce.
Radek9
Profil
Ramce nahraď tagem DIV a do nich vlož INCLUDE. Vzhled se buďto nauč dělat nebo si nějaký stáhni. A kód se nauč psát správně a validní. Přesně proto vzniklo jakpsatweb.cz
Kokohnat
Profil *
Jasan. Je mě tak napadlo, proč jsou rámce tak nevhodné?
Hitman
Profil
Kokohnat

Také se chystám otevřít web o World of Warcraft u většího portálu, pokud by jsi měl zájem o místo redaktora, nebo šéfredaktora, napiš mi.
Email: Hitman@inMail.cz
Saphire
Profil *
WOW ze je nejlepsi MMORPG hahahahaha
No, ale web je udelany hezky
Kokohnat
Profil *
Hitman: Pokud to zdám, tak se ti určitě ozvu. :P
Saphire: Hodnotím to hlavně podle počtu lidí, co to hraje. Jinak díky
silverback
Profil
Tabulkové rozvržení, rámy, css obsažený v hlavičce - to všechno jsou hodně zastaralé techniky, které se dnes hlavně kvůli SEO nepoužívají. Design celkově je dost chudý - i když vyloženě neuráží. Levé menu by mělo být odsazené od kraje stránky.
Kokohnat
Profil *
ok díky za názory, pokusím se s tím něco udělat.
Kokohnat
Profil *
Tak jsem to kompletně předělal do DIVu. Házejte nové komenty :D
Kokohnat
Profil *
up

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0