Autor Zpráva
folkow
Profil *
Zdravim všechny kritiky,
jsem rád že se na ty stránky kouknete a vynadáte mi za všechno co je na nich špatně.

S poděkováním,
Franta Toman
folkow
Profil *
:-D ty stránky jsou www.franta-toman.wz.cz
Meleme
Profil
- proč používáte obrázkové obrázky, když stačí napsat text a vložit pod něj pozadí, stejně jsou všechny čtyři tlačítka stejná
- nepodtržené odkazy - máte tam vyznačena některá slova žlutou barvou z nichž některá jsou a některá nejsou odkazy
- obrázek 150x100 px by mohl zabírat méně než 130 kb - alias používejte skutečné zmenšeniny, strašně dlouho se to načítá
- stránky nejsou vycentrované
- používejte externí styly, ne přímý styl
- zrušil bych zastaralé tagy jako třeba <font>
- chybí doctype
Falco
Profil
Výčet věcí k úpravě už napsal Meleme, já jenom: používej hover i v menu.
hanakus
Profil *
- celý design by se dal udělat pomocí 3 - 4 DIVů (místo těch stávajících 15)
- zkontroloval bych kontrast text/pozadí http://www.sovavsiti.cz/kontrast/
- není poznat co je odkaz a co je jen zvýrazněné
Charlie
Profil
Omlouvam se za diakritiku, ale nemam ted tu moznost ji psat.

~ "Ukazka mich praci..." to je fakt krize.
~ Trojtecky jako titulky odkazu, to je taky krize.
~ Chybi paticka, cokoli.
~ Layout stranky pusobi neusporadane, zvlast kdyz je tam tak malo citelneho textu.
~ Stranky nepusobi profesionalne, kazi to blbosti typu "Můj osobní web :-)".

obrázkové obrázky - no to lol
Rustic
Profil
Tvůj web je asi jenom ze čtyř odkazů, proto bych v menu odlišil odkaz na stránku, na které se právě nacházíš. Ke kódu se raději vyjadřovat nebudu...
Už na to upozorňoval Charlie, ale těch chyb tam máš na jednu stránku mnoho - např.: hned na hlavní stránce asi páté slovo ZABÍVÁM SE - to jsem viděl naposledy někdy na ZŠ!
tyto odkazy ">>" jsou snadno přehlédnutelné
Nelíbí se mi kombinace barev, ale to je spíš věc názoru.
bohumil
Profil *
teda nic proti, ale tvoje cenotvorba je zajimava :-) No ta gramatika je na povazenou. Kolik ti je?
Mistr
Profil
S tou čitelností textu je to fakt děs...!
Mistr
Profil
Když už budeš upravovat ten pravopis, tak si k opravám přiber i tohle: 5 stránek( za další - to je také chyba (pochází to ze Tvé stránky http://www.franta-toman.wz.cz/web.html).
Meleme
Profil
Charlie
obrázkové obrázky - no to lol - lol lol... obrázkové odkazy, samozřejmě, omlouvám se za chybičku:-)
Mistr
Profil
Ke kódu se raději vyjadřovat nebudu...

Souhlasím, zastávám v tomto případě stejný názor...
Martin Kuželka
Profil
Mistr: když zastáváš stejný názor, tak se, prosím, nevyjadřuj. Takové příspěvky opravdu nemají cenu.
bohumil
Profil *
ale maji, zduraznuje to vahu problemu
Kráťa
Profil
Já bych navrhoval černé písmo, aby to bylo lépe čitelné. V portfoliu bych dal třeba jen malé náhledy obrazovek, toho, cos dělal a hlavně z těch adres udělal odkazy. Jezdil jsem přes to myší, když to má barvu odkazu a ono nic. :-/
A za tečkou na úvodní stránce ti chybí mezera. ...webdesignů.Rád...
Pepee
Profil
...vono je to celý ve flashi? ...je tam něco co nejde pomocí html? ...za přístupnost 0 bodov.
weckho
Profil
Hned v úvodu má být za tečkou první věty mezera... a potom bych v portfoliu udělal odkazy, a ne jen vypsat adresy...
exquis
Profil *
pro zlepseni dojmu bych na webuzdarma.cz nastavil aby se reklamni banner zobrazoval nahore(zobrazi se jen na jedne strance) misto stavajiciho zobrazeni dole( kde se zobrazi na kazde strance).vyslo by to tak ze by Flash zustal sam misto reklamniho banneru,.
JCh
Profil *
to, že je to celé ve flashi, je naprosto příšerné a jako prezentace webdesignéra kontraproduktivní, stejně jako velké množství hrubek

jinak grafický design se mi docela líbí
Dero
Profil
Třináct hrubek a typografických excesů v jednom odstavci textu - doporučuji nejdřív nastudovat pravidla českého jazyka, potom jak psát web, následně si přečíst něco o přístupnosti webu a logické struktuře a až a jedině potom nabízet své služby. Ale když tohle všechno uděláš, tak zjistíš, že cena, kterou nadhazuješ, je opravdu dumpingová a sama za sebe říká: "Pozor, tenhle člověk se nevyzná!"

Neříkám, že dobrý webdesigner musí pracovat za hromadu peněz, ale je si vědom hodnoty svých znalostí - navíc, když něco dělá, tak to dělá automaticky precizně.
Timy
Profil
OT: víte o tom, že prvotní příspěvek je tři měsíce starý?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0