Autor Zpráva
silverback
Profil
Tak mám novou verzy stránek:

www.sensor.cz

Vím, že to rozhodně ještě není dokonalé, ale snažil jsem se co možná nejvíc používat css, namísto tabulek. Čekám na kritiku a nešetřete mě :)
Miloš
Profil
To je stránka, nebo film?
Mistr
Profil
silverback
(1) Co to je za stránku? Z titulní stránky jsem se domníval, že se snad jedná o nějakou prezentaci výrobce či prodejce cyklistických dresů, avšak podle stránky v galerii mi to zas nějak nesedí.
(2) Ve stránce O nás je spousta hutného textu. To se mi fakt nechce číst. Proč text neosvěžit nadpisem a podnadpisky?
(3) Proč není telefonní číslo u všech obchodů uvedeno ve stejné podobě? Srovnej, prosím, prodejny Praha 4, ŠPALEKSKI, Praha 5, Harfa Sport a Praha 6, Cykloservis U Tyrše.
(4) Z jakého důvodu mají stránky v Galerii stejný index (rozuměj tag TITLE v části HEAD) jako titulní stránka webu?
(5) Občas se objeví nějaký ten překlep jako třeba na titulní stránce v textu Přestavba krámu Svitavy (osobně bych místo "krám" užil výraz "prodejna", "obchod" apod.), kde píšeš Rozšírili jsme a zmodernizovali naši prodejnu ve Svitavách. Mužete se podívat na nové prostory ve fotogalerii.
(6) Nechci bonzovat, ale na fotce ze Svitav vám nějaký pán čůrá před výlohou.
(7) Na fotogalerii ze Svitav se evidentně nedostanu přes odkaz Galerie v záhlaví či v zápatí stránky, že? Proč?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0