Autor Zpráva
Hurvajz
Profil
Ahoj, taky přispívám svou (naší:) troškou do mlýna:) Beru jakékoliv konstruktivní připomínky, díky:)
Jo adresa je www.ursus.cz
jenikkozak
Profil
Avast! hlásí trojského koně!
Hurvajz
Profil
Kurňa nestraš, před týdnem se nám tam něco objevilo, ale nasadili jsme veškerá možná protiopatření a stránky by už měly být čisté. Mě ani ostatním x lidem to už nic nehlásí...
jenikkozak
Profil
Přece jsem si to nevymyslel jen tak z legrace.
http://skola.jenikkozak.cz/ursus.jpg.
Hurvajz
Profil
Schválně jsem si nainstalovat teď avast (protože používám NODa) a stále mě nic neukazuje. Zvláštní. Ukazuje ti to stále?
jenikkozak
Profil
Ano, stále se mu to nelíbí.
Ovšem když řekneme, že problém je u mne, tak není co řešit. :-)
Hurvajz
Profil
No toť právě otázka...Ale jsem přesvědčen, že u nás už problém není.
Johnik
Profil
Mám také Avast a nic. Jinak se mi to celkem líbí.
Nox
Profil
Hurvajz
Nejspíš falešný poplach, v kódu máš iframe na blueboard, který se často používá k infikování pc, a taky javascript toplist, ikdyž document.write (u toho nevím jestli jde dělat nějaká neplecha), tak asi něco z toho avast považoval za zhoubné
keeehi
Profil
Hurvajz
nechci strašit, ale mě avast také hlásí rojsekého koně
Jméno souboru: http://www.ursus.cz/o_nas/o_nas.html
Jméno vzorku: JS:Redirector-H [Trj]
Typ malware: Trojský kůň
Verze VPS: 090428-0, 28.04.2009

- prohlížeč Google chrome
bencik
Profil
Hurvajz
Jsem na tom úplně stejně jako keeehi
Dělá to při kliknutí na jakýkoliv odkaz
jenikkozak
Profil
U prvních tří položek menu to už Avast! nehlásí. Ale ty jsi chtěl hodnocení webu, takže se omlouvám za svou připomínku.
Hurvajz
Profil
Jo, nainstaloval jsem si znovu Avast a máte pravdu, už mi to hlásí taky. Teď ale fakt nevím, co je pravda a co mystifikace...Je teoreticky možné, že Avast vidí něco co neexistuje? P.S. omlouvám se, že se vlákno ubralo trochu jiným směrem, než bylo původně zamýšleno...:)
jenikkozak
Profil
Mám za to, že ne. Kdyby totiž Avast! hlásil toto varování špatně, zobrazoval by ho téměř u všech stránek, co na českém internetu jsou. Hodně stránek totiž využívá služeb Bluebordu i Toplistu.
Fillo
Profil
ja mám aj chrome aj avast! a nič mi to nehlási

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0