Autor Zpráva
Patrik Vogl
Profil *
Pokud Vás irituje obsah, nekomentujte jej, je to zbytečné a nerad bych zakládal flame.

Prosím o zhodnocení grafiky, přehlednosti a celkového dojmu.

Patrik Vogl a jeho Real life!
Mastodont
Profil
Tlačítko Budiž? To je přece z Linuxu a Linux je e-e, jak pravil Mistr Hulán. Čuchám nebezpečnou herezi mladého padawana!!
Mastodont
Profil
A tady se maže :-)))) No jo, jak jinak.
Koubský
Profil *
Grafika je zcela nevýrazná a její tuctovost napomáhá zdůraznit ošklivost obličeje na fotografii v záhlaví - zkuste ho alespoň lépe vyretušovat. Jinak celkový dojem je: pustá šeď. Nicméně alespoň přehledné by to docela bylo, kdyby tam ovšem nebylo tolik zbytečných článků. Pište, jen když máte co podstatného druhým sdělit - naprostá většina vašich textů jsou prázdné tlachy typu "měl jsem k večeři řízek" nebo idiosynkratické deklamovánky ala "nenávidím cikány".
Chamurappi
Profil
Reaguji na Mastodonta:
Připadá mi zbytečné vytahovat tři a půl měsíce mrtvé vlákno jen proto, že někdo nutně potřeboval Voglovi říct, že ho nemá rád.

tady se maže :-))))
Přesouvá (zatím).
Mastodont
Profil
Chamurappi
Jo aha, tak to se omlouvám, na Voglův datum jsem se vůbec nedíval. Bylo to nahoře v seznamu, tak jsem kliknul.
breeta
Profil *
Taky jsem pořádný chlap, který je tvrdý, vyzývavý a nezastavitelný dinosaurus a proto ti poradím že na taký obsah to máš málo barevný .....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0