Autor Zpráva
ukladoviste
Profil *
Nemám nic společného s osobními jmény v návrhu, stejně jako s web-adresou

Zdravím, prosím o zhodnocení tohoto grafického návrhu. Pište vše, co vás napadne, díky.
imploder
Profil
Je to pěkné.
výhrady:
- asi by menu vypadalo líp nenalepené na čáru (tj. kousek výš)
- obrovský nápis "Chci svůj moderní webdesign" nad patičkou příliš zabírá prostor a poutá zbytečně pozornost (pokud nemá být v patičce něco důležitého)
Nox
Profil
Graficky dobré,
obsahová část je strašně namačkaná, působí to dost špatně, chtělo by to provzdušnit, možná trochu upravit
proč je podpis v patičce nalepený na okraj stránky, když je nad ním spousta místa?

Jinak asi oka

Edit:
No a taky na to, že jde o designovou prezentaci, tak jsou tam miliardy textu...to by snad nemuselo být nutné
blizz_boz
Profil
niektore casti webu su pekne ale mne sa to ako celok nepaci, posobi to chaoticky a neprehladne
srigi
Profil
Farba paticky je moc kontrastna a preto moc bije do oci. Skus jej dat trocha svetlejsiu farbu, napr. #252525.
ukladoviste
Profil *
imploder: Ten nápis by měl na sebe poutat pozornost, zřejmě to bude odkaz na "služby". A menu necham asi nalepené. Sry :).
Nox: Snad opraveno.
blizz_boz: S tím udělám už asi nic. Když tak řekni, které části jsou pěkné, ať vím.
srigi: Trochu zesvětlena.

Nějaké další postřehy? [Nová verze]
radim24
Profil *
Můj názor:

Hlavička je moc graficky přeplácaná. Vidím tam čtyři grafické prvky, snížil bych to číslo na polovinu minimálně.

Menu moc tlusté - velké písmena, nevýrazné - schází tmavý podklad.

Střední část prostoru dokumentu by chtěla větší okraje.

Kontaktní formulář bych nedával na přední stránku, spíše obrázky s referencema, max 3.
radim24
Profil *
srigi má pravdu. To se nehodí, protože 75 procent navrhu je delano ve svetlych barvach kde dominuje svetle modra a svetle oranzova. ta paticka se v tom tmavem provedeni nehodi.
ukladoviste
Profil *
radim24
Něco málo sem upravil, ale dál nevím co a jak.
imploder
Profil
ukladoviste
A menu necham asi nalepené. Sry :).
Na menu mi nevadí samotná čára, ale spíš, že text je tou čárou dole trochu uříznutý - jako by byl mírně rozhozený layout zvětšením písma. Trochu hůř se to čte ("šablony" vypadají jako "šablonv"). Ale zas nějak moc to asi nevadí.

radim24
Kontaktní formulář bych nedával na přední stránku, spíše obrázky s referencema, max 3.
Však hned nahoře 3 reference má.
Nox
Profil
ukladoviste
Teď je to ještě horší, namačkané je to stejně ale mnohem chaotičtější...
paitčka byla lepší původní
ukladoviste
Profil *
Ja už nevím, posledni verze a necham to už tak :)
Mistr
Profil
ukladoviste:
Nějaké další postřehy? [Nová verze]
(1) Ohledně menu bych se přikláněl k imploderově názoru, že by mu posun o něco výš, myslím, neuškodil.
(2) Je zapotřebí též změnit velikost písma u kontaktního formuláře. Nápis by měl vypadat takto: Kontaktní formulář. To ale zatím asi není úplně na pořadu dne, neboť to lze ještě později vychytat.
(3) V první chvíli jsem nechápal, proč máš na webu logo našeho předsednictví. Až posléze jsem pochopil, že se jedná o poštovní známku. Osobně bych tu známku více zvýraznil. Jako příklad uvádím toto:

Nemám teď na mysli ten infantilní obrázek, ale spíše to vroubkování po okrajích apod. Dále bych ve Tvém formuláři zvýraznil i to poštovní razítko.
(4) Mimochodem, tuhle známku tam budeš mít pořád nebo ji plánuješ měnit? Podle loga předsedající země?
(5) U formuláře postrádám tlačítko k jeho odeslání.
(6) Přemýšlím nad řazením políček u kontaktního formuláře. Jak po nich bude kurzor skákat?
(7) Neuvažuiješ o vycentrování celého webu? Mne by se tato jeho úprava docela líbila.
Railbot
Profil
Kolik za ty rady rozdáš mezi ty, kteří ti poradili? :)

http://webtrh.cz/39712-navrh-moderni-webdesign-3000-czk
ukladoviste
Profil *
Railbot
Všechno lásko:-*

Mistr
Menu a další typo problémy ještě dořeším. Jo, ta známka byla tak či tak špatný nápad. Řazení mě nenapadlo, sám ho totiž nepoužívám. Dle mě a mého monitoru je vycentrovaný, když tak screen, díky.
huf
Profil
Moc divoké

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0