Autor Zpráva
johnl
Profil
Dobrý den, nevěděl jsem kam přesně zařadit toto téma, ale názor na stránku je podobný jako názor na logo. Prosím Vás proto o zhodnocení designu loga. Tady je odkaz.
blizz_boz
Profil
to neni logo ale hlavicka hodnotenie: 7/10
Nox
Profil
A kde je to logo?
Ne vážně...ikdyby se to jako logo vzalo, tak to nemá moc nápad, je to klasická výstražná cedule, ta je všude (v podobných tématech)
Navíc rastr...
Mrkni třeba na toto
http://www.vlastimilsvoboda.cz/kvalitni-logo-znacka.html
http://www.logogalleria.com/
http://logopond.com/
... http://www.google.com/search?hl=cs&q=logo+gallery&btnG=Hledat&lr=
imploder
Profil
Nox
To jsou loga ve smyslu jednoduchého obrázku symbolizujícího určitou firmu, výrobek, organizaci atd.. Většinou jsou to různé vektorové piktogramy a klikyháky, má být snadno zapamatovatelné a tím pádem originální; tohle ale zřejmě johnl vyrobit nechce. Podle toho, jak jeho dílo vypadá, zřejmě má jít o hlavní grafický prvek v záhlaví stránky - slovo "logo" je tady asi trochu nešťastné, líp by to vystihovalo "hlavička" nebo "grafický nadpis" (pokud to má být použito někde v úvodu článku), nevím - takovému obrázku nahoře na stránce se taky říká logo, ne?

Je to trochu jako by johnl přivezl sněhové dělo a zeptal se "co říkáte na moje dělo?" a Nox ukázal sbírku děl na koule se slovy "to není dělo, tohle je dělo; i kdyby se to jako dělo vzalo, tak kde máš koule?". Obojí je dělo, ale není to úplně to samé, resp. zaměnitelné. :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0