« 1 2 »
Autor Zpráva
ala
Profil
Tady je nový grafický návrh. Co si o tom myslíte?
P.S. Odkazy nejedou, protože jsem tam zatím nehodila všechny stránky.
BLASTER22
Profil
-odkazy špatně umístěné, malé, nemohl jsem je najít
-ten obrázek je moc velký
nepřehledné ...
ala
Profil
Takže ty odkazy mají být výrazné? Mě přišly viditelné dost. Možná je podbarvím.
Logo musí být veliké, aby si ho věšichni všimli a zapamatovali.
Nevím co je na tom nepřehledné, mohl bys to upřesnit?
BLASTER22
Profil
maga obrázek a nahoře nad tim skoro neviditelne odkazy...když nad nimi přejedu, tak ta červená mě bije a bolí mě z toho oči... ten obrazek je fakt strasny, vyslovene me odpuzuje a otravuje, hlavní na webu je text ne obrázky...žádne rozložení stránky...odkaz na menu je blbost, menu má být na každé stránce...
ala
Profil
Dobře, odkazy zvýrazním, obrázek si rozmyslím, odkaz na menu je odkaz na část menu, asi to přejmenuju, nebo tak. Nevim.
ala
Profil
už míň bolej oči? A ty odkazy mám udělat tlustší, jako tlačítka, nebo jak?
BLASTER22
Profil
jo třeba jako tlačítka
ala
Profil
trošku jsem to upravila, je to lepší, případně co je zase špatně?
BLASTER22
Profil
odcentruj odkazy od obrazku tagem <p>

uz je to lepsi
ala
Profil
já nevím, mě se to zdá lepší, když to na sebe těsně navazuje.
BLASTER22
Profil
ne-e to je prave spatne kdyz je to nalepene na sobe!
ala
Profil
Jenže to vypada hrozně, když je to s tim p. pro mě je přednější vzhled, než 100%ní správnost.
BLASTER22
Profil
me se to nalepene na sobe vubec nelibi...nikdo to tak nedela, a ty by ses mela ridit tim, co se libi ostatnim...
uplne jinej martin
Profil
Zkus trochu překopat design. A myslím to smrtelně vážně, něco ve stylu http://img105.imageshack.us/img105/9340/logoequus2tt.png , pár minut jsem si hrál s gimpem, nemám teď čas něco velkýho dělat. Třebas ty tlačítka - do šipky na začátku, na konci, barva oranžová něco mezi pozadím a barvou pruhu.... Říkám, papír, tužku, gumu a vymejšlet.

Logo patří nahoru doleva, menu buď doleva nebo doprostřed, ale blízko k obsahu. (imho). Kdybys pokusničila s roletovým menu, takhle nevím, kam by se ti rolovala roleta (resp. proč rolovat roletu na logo).

Ad zapamatování názvu - z takovýhle stránky bych docela rychle utek (nic ve zlym).

2) oprav si index, máš tam 2x meta tag pro kódování
3) definice CSS (pokud je tam nevkládáš phpkem což bych řek že ne) dej do externího souboru protože:
a) když budeš mít třeba 30 stránek a v každém definici css v hlavičce, pak si třeba vymyslíš, že chceš jinou barvu písma, ... opruz dělat to u 5 stránek, natož u 30 či víc (nevim jaký máš ambice)
b) nepřenáší se furt to samý, externí css soubor si prohlížeč ukládá do cache (k ruce, aby ho nemusel pořád stahovat)
ala
Profil
Jenže já to do jednoho souboru dát neumim, jenom vím že to má něco společnýho s koncovkou css ale to je všechno.
uplne jinej martin
Profil
Jenže já to do jednoho souboru dát neumim, jenom vím že to má něco společnýho s koncovkou css ale to je všechno.
proto jsem ti minule radil, ať si přečteš JPW odpředu dozadu :-)
http://www.jakpsatweb.cz/css/css-prakticky.html externí stylopis
ala
Profil
Dík
ala
Profil
Mimochodem ten návrh se mi moc líbí, jenže moc nevím, jak bych to zprovoznila... Celkem snadno něco vymyslím, ale těžko to pak naprogramuju...
BLASTER22
Profil
nemusis to udelat jako obrazek, jen tomu das pozadi, muze to byt normalne text, napises nadpis, vlevo das obrazek kone, pak pod to menu, a zase treba tabulku a pozadi tabulky...
ala
Profil
BLASTER22:
Úplně se v tom tvém vzkazu neorientuju, mohl bys pomaleji?
ala
Profil
Tak jak bych třeba naprogramovala toco je na tom obrázku?
ala
Profil
Když by to třeba vypadalo třeba takto. Jak to naprogramuju?
uplne jinej martin
Profil
Když by to třeba vypadalo třeba takto. Jak to naprogramuju?
Už jsem ti to jednou psal, přečti JPW odpředu dozádu, a až si budeš myslet, že tomu rozumíš, začni zvláště pečlivě studovat CSS.

A nebo pokud chceš rychlou odpověď: CSS pozicováním.

Mimochodem, existují tu dvě sekce, jedna "problémy v začátcích" a druhá "jak něco udělat".
Timy
Profil
ala
ten návrh je asi tak o 100% lepší než co máš teď na webu, takže doporučuji ho dodělat.
Podívej se na http://www.jakpsatweb.cz/css/css-design-position.html
nebo to jde taky udělat pomocí float, což je IMHO jednodušší a praktičtější viz http://www.jakpsatweb.cz/css/float.html
ala
Profil
Timy
to mě těší, nicméně mi bude asi trvat pár století, než něco takového urobím... Nevadí:)
a vůbec, dík
P.S.Je to alespon ted dobre, nebo to tak jen vypada v závislosti na tom předchozím?
Timy
Profil
Prohlídni si ty odkazy nebo ještě líp si prohlídni celé jakpsatweb a budeš to umět za víkend
Nemám moc rád nakreslené návrhy, až to naprogramuješ, tak ti řeknu, jestli to je dobré nebo ne:-) Nevypadá to špatně, ale upřímně - žádnou webdesignovou soutěž by jsi s tím asi nevyhrála. Ale každopádně je to krok k lepšímu, takže to rozhodně nevzdávej :D
ala
Profil
Ve svým věku ani nějak nepotřebuju vyhrávat webdesignové soutěže. Zajímá mě, jestli je to koukatelné či není, aby to neodradilo. Ty stránky už jsem četla:) A jakpsátweb taky:)
ala
Profil
Jenom mi nejde umístit ty odkazy do toho pruhu v tom obrázku.
ala
Profil
už jsem na to přišla:)
ala
Profil
Jak udělám, aby div obsah byl všem ostatním divům nadřazený?
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0