Autor Zpráva
Richi
Profil *
Dobrý den,
prosím o kritiku mého webu www.1000webu.com
Děkuji.
weckho
Profil
Možná sem mimo, ale nedochází mi, proč tam sou ty kategorie dvakrát? Jednou vlevo a jednou uprostřed? Jinak se mi to líbí.
Richi
Profil *
No podstatou je aby byli vlevo když už jste v nějaké sekci, ale máte pravdu že na homepage to vypadá zbytečne, uvidíme možná s tím něco udělám dík :-)
Falco
Profil
To menu se ti ve FF vlevo protíná s logem.
Falco
Profil
Úterý 26. července 105
To jsem si všiml až teď. Buď si to oprav nebo to zruš úplně i s "Dnes má svátek: Anna"
Radek Hrabůvka
Profil
Šedé pidipísmo. Nechápu, proč musím zadat nový odkaz i s http://, v políčku odkaz to je snad jasné.
Chybný rok už je klasika. I dny v týdnu by šla udělat pomocí pole, tak jak jsou v ukázce měsíce, zkus se zeptat v JS dotazech.

var datum = new Date();
var rok = datum.getYear();
if (rok<1000) {rok=rok+1900};
mesic = new Array ('ledna', 'února', 'března', 'dubna', 'května', 'června', 'července', 'srpna', 'září', 'října', 'listopadu', 'prosince');
document.write (datum.getDate() + '. ' + mesic[datum.getMonth()] + ' ' + rok);

Fungovalo i před rokem 2000, tedy Y2K kompatibilní, ale to dnes nikoho nezajímá :—)
weckho
Profil
Proč by měl rušit to, kdo má dnes svátek? Mě to často pomůže na seznamu... Kdyby to tam nebylo, tak na každýho zapomínaám...
Falco
Profil
Mě to často pomůže na seznamu..
No právě, určitě navštěvuji častěji Seznam.cz, než 1000webu.com. To, že má někdo dnes svátek, beru u informačních portálů (Seznam, Centrum, Atlas) a ne na každé druhé stránce. Ale to je můj názor.
Mistr
Profil
Na swém jiném webu (tedy předpokládám, že patří Tobě) http://www.1000onlineher.wz.cz/ si na úvodní straně oprav, prosím, barvu písma - červené písmo na šedém podkladu je, alespoň pro mě, naprosto nečitelné. Musím si pomáhat označováním myší apod.
Richi
Profil *
Takže:
- Falco: rok a datum nechám, jasně že seznam má víc návštevníků ale můj web má jenom 4 dni tak v klidu :-)
- Radek: tve připomínky jsem vůbec nepochopil (komu se zobrazuje rok špatně? mě vše dobře)
- Mistr: podklad na 1000onlineher je modrý a červené písmo je tam stejne jenom do konce měsíce kvuli soutěži :-)

Díky všem za recenzi.
Cody
Profil
To logo je nějaký malý a je zbytečně vlevo, pak to vypadá, že název webu je Středa 27. července 105 Svátek má: Věroslav
Přidat stránku k oblíbeným
Richi
Profil *
:-) nové logo se dělá, díky za recenzi
Richi
Profil *
Tak, máme nové logo, i ve ff by to snad už mělo vypadat normálně (až na ten datum) hold foxáci si budou muset koupit kalendář :-)
Timy
Profil
- chybí alternativní text u loga
- na stránce "Zprávy" by to chtělo více rozlišit titulek od textu a zdá se mi, že ve FF se mezi datumem a titulkem nezobrazuje mezera. V MSIE se to zobrazuje správně
- podle mě máte na hlavní stránce trochu nešikovně rozděleny odkazy (ty vpravo). Čekal bych, že odkazy budou seřazeny podle abecedy nejdříve v prvním sloupečku a potom v druhém, ne že 1. odkaz v levém sloupečku, 2.odkaz v 2.sloupci, 3. odkaz v 1., 4. v 2. atd. Hledal jsem webdesign (jediná položka co mě zajímá:-) a koukám koukám Věda a technika - Vzdělávání a školství - Zábava a hobby a webdesign nikde... Až po chvíli jsem si všiml, že je v druhém sloupci

Jinak se mi stránky líbí, působí docela přehledným a uspořádaným dojmem (až na ten poslední bod)
Richi
Profil *
Díky.
Rozumný (zajímavý) alternativní text jsme ješte nevymysleli, každopádně napadlo nás to a plánujem.
Řazení odkazů jsme zvolili dle všeobecně zažitých postupů, uznávám že ne každému se musí líbit (i když ted jsem koukal a je to tak 50/50 ve známých katalozích)
Zprávy ... to je ješte taková rozdělaná sekce :-)
Richi
Timy
Profil
Richi
Já po katalozích moc nechodím, takže nemám nic zažitého. Jestli je to tedy všeobecně zažité takhle, tak se omlouvám:-)
Richi
Profil *
V pohodě omluva přijata :-))))))
Kráťa
Profil
Mě by se líbil větší margin u body nahoře a dole. Jinak datum jsem také na webu míval, ale vyhodil jsem to. Každý má přeci hodiny vpravo dole na monitoru.
Petr
Profil
Moc pěkné www stránky.
mareek
Profil *
Ve FF to ukazuje místo 2005 105 ale v MSIE je to v pohodě.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0