Autor Zpráva
lola2
Profil
http://asgard.zaridi.to/index.html

vím že je na uvodní straně málo textu ten tam přibide prosím zhodnocení kontrastu a designu popř dalších chyb
rohl
Profil
Kritiku pouze na design.....Ty tam nějaký design vidíš? Ja vidim jeden velký obrázek a pak pět malých - předpokládám to bude asi menu. A co patička? Nějak zvýraznit obsahovou část? A co doplnit do meta tagu kódování?
lola2
Profil
asi sem to blbě napsal esi se hodí pozadí k obrazkum a textu na kodování textu už pracuju zvyraznit obsahovou část co máš namysli?
Hitman
Profil
(1) Home? Co to je za titulek? Až si koupíš adresu asgard.czridi.uk, tak si tam dej klidně home, ale nám ho nestrkej.

(2) Obrázky menu, či co to má být, jsou špatně ořezané, vypadá to jako kdyby to dělalo 10leté dítě v malování.

(3) AntikovĂ©, BedrosianĂ©...to jsou hezké názvy.

Dovolím si odpovědět za rohla, nejde rozeznat obsah od okolního toku dokumentu.

Abych to shrnul, na webu se nedá hodnotit grafika, je to jeden obrázek a 5 škaredých malých obrázků, které mají být jako menu. Když už nic, tak můžeš alespoň doplnit kvalitní a slušný, český obsah.
zatinka
Profil
lola2

Výtejte na mém webu mrkněte se na co je vám libo - uff, to je tedy síla. Já vím, máme hodnotit grafiku, ale tohle tedy nemá chybu :-)
Nox
Profil
Mě se zobrazí jen pozadí...
Icedog
Profil
Nechci rejpat ale co na tom mám hodnotit? mám tam jenom strašný pozadí...
lola2
Profil
pracuju na tom netuším proč v IE nece najet první strana

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0