Autor Zpráva
asterix22
Profil
Prosim o kritiku a zhodnoceni nasho webu www.tuningclubhranice.tym.cz
Muzete hlasovat i do ankety, ale spis je to mysleno jak se vam libi design ne obsah, protoze na obsahu se stale pracuje:-)
Dekujeme
SwimX
Profil
asterix22
web se mi líbí, příjde mi i vcelku pehledný a menu je opravdu povedené, ale..
strašně dlouho se načítá, nemyslím si ře mám pomalý net, ale stejně sem čekal, a než mi začalo menu hrát barvami tak jsem málem stránku zavřel.. to není nejlepší..

navíc je to šablona, kolik práce je vaší?
rohl
Profil
Asi se mi to nezobrazuje správně, má to to vážně vypadat takhle?!
Link
Jozin
Profil *
Co dodat. Opravdu se to načítá déle, než je zvykem, ale neměl jsem problém jako SwimX načetlo se mi to za nějakých cca 8s i s menu. Opět se musím připojit k SwimX příjde mi to jako šablona. Některé prvky respektive to logo bych i řekl, že je vaše práce. Ten zbytek mi příjde, že už jsem viděl. Jinak stránka je opravdu přiměřená nikde žádné přeplácané místo. Koukl sem se do zdrojáku a pomalu samý javascript. Tak sem se koukl na Meta tagy. Joomla. Takže máte redakční systém a upravil jste si šablonu jak zde již bylo řečeno. Tak alespoň napište co jste na tom všechno udělal vy. A načítá se vám to pomalu právě kvůli tomuto redakčnímu systému. Je sice vynikající, ale je to systém velmi robustní na rychlý server a ne na free server, kde jste velmi omezen. To by bylo asi tak vše.
zatinka
Profil
Já se tam od rána nemohu dostat. Po minutě, co koukám na prázdnou bílou stránku, to vždy zavřu. Ani pátý pokus nevyšel.

Edit: tak přece úspěch, ale... vidím úplně to samé co rohl v čase 11:34.

Ještě jednou edit: po několikerém stisknutí F5 se stránka konečně načetla (veeelmi pomalu). Vypadá to vcelku zajímavě a hezky. Avšak šedé písmo v Knize návštěv nelze téměř přečíst. Nelíbí se mi bílošedé nadpisy rubrik - proč je třeba u "Nejnovější" část slova "Nejnov" bílá a zbytek šedá? Taktéž "Poslední" - proč zrovna část "Posledn" je bílá a pouze "í" je šedé?

Anketa - ach ten češtin... (povedli / povedly; prúměr / průměr).
rohl
Profil
Jen tak namátkou....ty nemáš rád FF co? Protože v IE 6 se to zobrazí v pohodě.
rohl
Profil
Konečně sem se tam s FF dostal. Vypadá ta pekně ale je tam několik rušivejch elementů. Třeba řádek na kterym sou políčka Přihlášení, Nejčtenější atd. Je moc nahuštěný, top v pravym hornim rohu - vubec mi nedává smysl proč zrovna růžová barva. Příde mi to docela tmavé.
EDIT: Když přejíždim po menu připadám si jak na Michalu Davidovi.
asterix22
Profil
Dekuji vam vsem za kritiku webu!
Jsem rad, ze jste to objektivne zhodnotili a budu na tom dal pracovat a vylepsovat.
Ano, je to redakcni system Joomla s nainstalovanou a dale upravenou sablonou Chrome. Jak rikam, sablonu jsem si upravil podle svych potreb, grafiku ma nasvedomi kamos, co se nevuje grafice a virtual tuningu. Spousta veci chce doladit, aby vse fungovalo tak jak ma,ale to vsechno proveri az uzivatele v praxi.
Stranka se nacitava docela dlouho,ale myslim ze to je tim free hostingem.V dohledny dobe bych chtel normalne placenej hosting delany pro Joomla! a urcite se to zrychli.
P.S.: To menu predelam do jedne barvy,aby to nehralo vsecmi barvami a ladilo s celym webem.
mumu
Profil *
Design spíš dost průměrný, může být ale neoslňuje. Načítá se to několik let ... to není dobrý ...
Jozin
Profil *
Stránky už se zrychlili. Nevím, jestli to tak bylo, ale to bílé pozadí se mi tam vůbec nehodí. Menu zůstalo furt pestrobarevné. Ale alespoň, že už stránky jedou rychleji
asterix22
Profil
NO stranky se asi zrychlili proto, ze jsem kousek procistil databazu od zbytecnych tabulek a nahral jsem znovu celej web, protoze nejak chytrak nam to hacknul. Jinak na tech barvach budu pracovat v tydnu. Momentalne nastavuju prava na fotogalerii. Budu se snazit udelat to co nejlip.
Dekuji moc za postrehy a rad uvitam dalsi....
P.S.: Ono tim hacknutim se zas zrusili vsechny nastaveni, ktere uz jsem udelal, protoze zaloha byla 3 tyzdny stala. Hold jsem se poucil.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0