Autor Zpráva
eriott
Profil *
Mohli byste zkritizovat tento web? Je to predelavka puvodniho webu, co jsem sem daval.
Dikec
Akacko
Profil
eriott
Když děláš česky web, tak na něm používej češtinu. Chápu že některé herní výrazy nedávají v češtině význam, ale např. Home v menu, nebo abilit v hlavičce bys mohl napsat česky.
To menu se mi zdá chaotické a nepřehledné. Předělej ho raději místo shoutboxu.
Ve FireFoxu (3.0.10) mezi článkem a patičkou je prázdný pruh. Ostatní prohlížeče jsem nezkoušel.
Když vypnu styly, nebo obrázky tak ani nevím, na jakém webu se nacházím.

Chválím za komentáře v HTML.
eriott
Profil *
Pravda, ze to menu neni tolik prehledny, ale zase to nenuti lidi, aby museli posouvat stranku nekam dolu jen aby nasli sve tema. Chtelo by to spis zprehlednit (oddelit ty kategorie nejakymi teckami nebo neco podobnyho) :D
kazdopadne diky za nazor
eriott
Profil *
Jinak kdyby se tu nasel nejaky znalec WOW, tak shanim redaktora na psani clanku :D
yFang
Profil
eriott
Ale no tak. Vždyť z toho vůbec nečiší atmosféra WOW.
Text nějak formátuj - do odstavců apod. takhle to nikdo nebude číst. A je prý lepší pod text dávat barvu, ne nějaké tečky, proužky nebo tak.
Co se kódu týče, tak je to slabší. Zkus použít i něco jiného než <div> <br> a & nbsp;. Doporučuju ti podívat se na semantika.name.
eriott
Profil *
s tou atmosferou zkusim neco udelat (dam tam nejaky ty ozdoby jako na ofiku) :D s tim kodem nevim, co jinyho tam jeste pouzit? ten text taky zlepsim, pozadi nevim, ale spis ty odstavce atd. to mas pravdu.
eriott
Profil *
up
Miloš
Profil
up
Hop a je tu lidoop. Taky by za to mohlo být smazání od někoho z moderátorů; jsou tací, kteří to nemají rádi, byť se o tom v pravidlech nepíše.

Stopadesátsedumapůlřádkudlouhý text číst opravdu nebudu.
Snad ještě ne papíře (a i tam opravdu nerad), ale na webu za žádných okolností takové texty nečtu. Obtěžuje mě to.
Víš, co jsou to odstavce?

Všechny stránky mají stejný title; chyba.

Ten yFangem výše doporučený web o sémantice si rozhodně prostuduj.
<div id="text"> je prasárna – neznáš <p>odstavec?</p>
Anebo tohle:
<br>•
<br>•
<br>•
Copak neexistuje odrážkový sezam <ul><li>?
eriott
Profil *
Zajímavý komentář "hop a je tu lidoop", pořád jsou lidi, co dokáží pobavit :D
Zatím tu vidím jen samou sémantiku, co třeba design? co by se na něm dalo vylepšit?
Jinak dík za názor, určitě vložím odstavce a odrážkový seznam.
Akacko
Profil
eriott
Design vypadá amatérsky, některé prvky jsou kostrbaté. Nelibí se mí to bílé ohraničení kolem textu v hlavičce. Není to nejhorší, ale vůbec mě pohled na vzhled stránky nenadchne.
eriott
Profil *
Ne že bych s tím zcela souhlasil, ale tvůj názor. Když už ale kritizuješ, napiš co. :D Takhle ani nevím, co mám zlepšit. Jediný, co jsem z toho usoudil, že písmo v hlavičce nemá mít bílé ohraničení a že nějaké prvky jsou kostrbaté. To však asi není vše a jsou to jen detaily. Napiš proč tě to nezaujalo a co bys změnil (barvy, obrázky atd.). Pak s tím můžu něco dělat.
zatinka
Profil
Šedé proužkované pozadí velmi zhoršuje čitelnost textu. Jak už kolegové zmínili, text postrádá jakékoliv formátování - členění do odstavců, zvýraznění důležitých slov apod. Na tom bych zapracovala jako první, dříve než si odradíš návštěvníky.

Menu je tedy docela chaos, absolutně se v něm nevyznám, když už tak by to chtělo aspoň rozčlenit do logických celků (např. jeden řádek Úvod, Novinky, Odkazy, Download apod.). Nejlepším řešením by ovšem bylo dát menu vlevo, a diskuzi schovat pod samostatný odkaz. Tím by se ti texty posunuly o dost výše, což by uvítali zejména lidé s menším rozlišením a širokoúhlými monitory.

Hlavička na mě působí tak nějak amatérsky, nehezky. Myslím, že daleko přitažlivější by byla, kdyby tam zůstal pouze obrázek a logo Řekněte WOW. Ty ostatní komentáře bych odstranila.
eriott
Profil *
zatinka
1 popisky jsem odstranil, jediný co jsem nechal je popis stránky vlevo
2 menu by chtělo rozčlenit do kategorií, pravda
3 odstavce taky zavedu
Medvídek
Profil
eriott
Menu je opravdu příšerné.
Jelikož jsem dlouholetý hráč WOW na ofiku, musím tě upozornit, že Archievements opravdu ve wowku nic neznamená, neměl jsi na mysl systém odměn Achievements ?
Na hlavní stránku bych nedával shoutboard, ale raději bych udělal knihu naávštěv a ušetřené místo využil pro zlepšení menu.
Na header stránky bych asi použil jiný obrázek :)
eriott
Profil *
Medvídek
Achievements? Hopla xD
Menu se mi líbí nahoře, protože má návštěvník přístup ke všemu a nemusí rollovat dolů. Spíš by to chtělo vylepšit a zpřehlednit.
eriott
Profil *
tak mě napadlo co takhle udělat menu ve flashi?
Akacko
Profil
eriott
Flash ho nějak zpřehlední? Nedělej to. Ne všichni mají zapnutý flash a ne každý prohlížeč flash podporuje. Taky se to bude déle načítat.
eriott
Profil *
ok, menu dám doleva a shoutboard doprava, nahoře bude jen hlavička

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0