Autor Zpráva
Eva P.
Profil *
Dobrý den, chtěla bych Vás moc poprosit o zhodnocení našich nových stránek www.tosenky.cz . Je to náš první "výtvor" a proto budu velice vděčná za jakékoliv připomínky.
Děkuji!
rohl
Profil
Šablona, ke všemu nevalidní
Radek9
Profil
Je to delano pomoci mod rewrite nebo jsi opravdu celou tu stranku udelala 5x a nastavila jen aktivni odkaz?
Taps
Profil
Eva P.
změnil bych hover efekt u menu. Kombinace žluté a bíle barvy není moc ideální
silverback
Profil
Zmenšil bych řádkování, je to dost roztahané
Akacko
Profil
Eva P.
Když 2x za sebou kliknu na odkaz Gašširi nebo Kontakt tak mě to přesměruje pryč z webu.

edit:
ještě jsem nahlédl do zdrojového kódu. Jsou tam některé tagy neuzavřené:
<p>      
12 týdnů - 12,5 kg        
      <p>
      <p>      
3 měsíce - 15 kg
      <p> 
      <p>      
14 týdnů - 16 kg          
      <p>   
      <p>      
4 měsíce - 21 kg
      <p>   ...
Spajky
Profil
Mně ten text příjde takový neuspořádaný a celá ta hnědá plocha na mě moc dobře nepůsobí. Jinak je dle mé zkušenosti lepší dělat světlé stránky než tmavé, protože světlá působí dojmem, že se o stránky někdo stará a že je navštěvována mnoha lidmi. S tmavou to je naopak.
Eva P.
Profil *
Děkuji všem za rady! Přiznávám, že některým věcem nerozumím, tak doufám, že bude mít přítel čas a co nejdříve zkusíme poodstraňovat chyby.
Miloš
Profil
Akacko
To, že jsou <p> neuzavřené, je jedno – jde to jako text/html, takže je povinností prohlížeče odstavce ukončovat automaticky s příchodem blokového (resp. ne-inline) prvku.
Na celé té věci ja naopak prasárna to, že <p> zde očividně nepředstavuje <p>aragraph, neboli odstavec, nýbrž jakési sémanticky neuchopitelné odřádkování.

Eva P.
hover v menu je dost nečitelný, o patičce ani nemluvě.
Bubák
Profil
ještě jsem nahlédl do zdrojového kódu. Jsou tam některé tagy neuzavřené:
Chování prohlížečů zmínil Miloš, ale také podle HTML specifikace je koncová značka odstavcě nepovinná. Ale:
- stránka je deklarovaná jako XHTML (posílána jako HTML, mime type text/html)
- neukončené odstavce jsou až uprostřed "tabulky"
- jde zjevně o tabulková data, proto je správné použít tabulku

Momentálně prohlížím web v Linuxu a nemám (z pohodlnosti) instalovaná windowsová písma, ale fonty DejaVu, takže se na menu použije DejaVu Sans, coby sans-serif a menu se rozpadne. K tomu dojde i ve Windows, pokud si uživatel v prohlížeči zvětší písmo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0