Autor Zpráva
Loraine
Profil *
Čauky, tak po dlouhé době jsem tu zas a s mým novým webem :) tak prosím co říkáte na http://welt-rammstein.wz.cz stránka je o skupině Rammstein a nejsou hotové galerie a downloady.Web je dělán podle šablony :)) PŘEDEM DĚKUJU ZA NÁZOR :)
Zorillo
Profil *
Stranky su celkom pekne, ale moholi by byt normalne bez iframe
flz
Profil
REISE WEITER - dik za info ;)

velmi som to nepozeral, ale ten mail hned v uvode je ako ziletkou do oka
Falco
Profil
ale ten mail hned v uvode je ako ziletkou do oka
Tak takové přirovnání jsem ještě neslyšel (po dlouhé době něco, co mě na diskusi rozesmálo)

K tomu webu: rolovací anketa, rolovací obsah -nic pro mě.
Timy
Profil
Loraine
- zobrazují se ti tam horizontální posuvníky, i když tam už nic není
- takový detail - když najedu na ten poloprůhledný obrázek Welt rammstein, rozjasní se (nevím jak to nazvat líp:-) a když odjedu s kurzorem, nic se nestane. Opět najedu myší, nic se nestane, odjedu a zprůhlední se. Nevím, možná to tak má být, ale IMHO by to mělo měnit průhlednost pokaždé
- to je email, takové to modré na modrém pozadí?

Falco
rolovací anketa - poslední dobou si všímám, že snad všechny blueborďácké ankety se takhle rolují, stává se ti to taky nebo mám zase blbý prohlížeč jenom já?
Falco
Profil
Timy
Nemáš blbý prohlížeč jen ty. Používám FF a stejně jako ty pozoruju, že hodně lidí využívá ankety od BlueBoardu a že se u nich musí trochu rolovat.
ala
Profil
Kecárna je absolutně nečitelná! Na tmavší části obrázků člověk jen ztěží pozná, že jde vůbec o text...
Loraine
Profil *
Tak moc dík budu se snažit s tím něco udělat PÁČKO MĚJTE SE ;+)
Medhius
Profil
Používám FF a stejně jako ty pozoruju, že hodně lidí využívá ankety od BlueBoardu a že se u nich musí trochu rolovat.

Uživatel má anketu jen špatně nastavenu. Stačí u ní nastavit větší výšku.
flz
Profil
mne sa ta anketa zobrazuje ok
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0