Autor Zpráva
Spajky
Profil
Chtěl bych zhodnotit www.esperanto.euweb.cz/Osobni/. Jde mi hlavně o funkčnost a kód. Texty ještě nejsou zcela hotové.
Všiml jsem si, že v IE stránky nejsou vystředěné a vpravo je navíc nějaký obrovský margin, který jsem nezadával, a nevím co s tím.
Mimochodem děláním webu se zabývám jen příležitostně, tak prosím buďte ohleduplní a trpěliví.
Děkuji.
Taps
Profil
1. css ukládej do externího souboru
Spajky
Profil
1. css ukládej do externího souboru
Hotovo.
Mistr
Profil
Spajky
(1) Chválím přítomnost klikacího loga i proměnný titulek stránky (tag TITLE v části HEAD).
(2) Stránku O mně bych osvěžil. Například lze využít zvýraznění některých slov textu nebo osvěžení pomocí podnadpisků. V současné podobě je stránka pouhou snůškou poměrně hutného, souvislého textu.
(3) Opět ve stránce O mně si oprav zápis 50% (tedy padesátiprocentní) na 50 % (tedy padesát procent).
(4) A ještě jedna poznámka ke stránce O mně: máš v ní dole odkaz vedoucí na neexistující stránku. Navíc znalci nedoporučují tvořit odkazy formou Mé fotky naleznete zde.
(5) Podobně není doporučováno pojmenovávání souborů a složek velkými písmeny. Ale není na tom nic špatného. Pokud si budeš tento úzus držet a pamatovat na něj, klidně tak čiň i nadále.
Spajky
Profil
Mistr
Děkuji moc.
(2) Stránku jsem prozatím rozčlenil podnadpisy a hodlám tam vložit nějaké obrázky, aby to nebylo tak suché. Na svém starém webu mám hlavní údaje tučné, ale nevypadá to moc pěkně. Je to takové roztříštěné. Pokusím se vymyslet způsob, jak je zvýraznit lépe.
Body (3) a (4) jsem už opravil. Je pro mě novinkou, že je rozdíl mezi 50% a 50 %. Je pravda, že se mezi číslo a jednotku píše mezera... Aspoň jsem se dozvěděl něco nového. Díky.
(5) Byl jsem líný a nechtělo se mi to přejmenovávat, ale je to jen provizorní, než celý web přesunu na jiný server.
drowmirg
Profil *
překvapivě kezký kód ;)
Mistr
Profil
Spajky
Děkuji moc.
Není zač. :-)

(2) Stránku jsem prozatím rozčlenil podnadpisy a hodlám tam vložit nějaké obrázky, aby to nebylo tak suché.
Stávající úprava je, myslím, krok k lepšímu. Určitě to vypadá lépe než Tvůj starý web.

Je pro mě novinkou, že je rozdíl mezi 50% a 50 %. Je pravda, že se mezi číslo a jednotku píše mezera... Aspoň jsem se dozvěděl něco nového. Díky.
Nemáš zač. Jako důkaz mého tvrzení mrkni na stránky Jazykové poradny Ústavu pro jazyk český Akademie věd České republiky.


Závěrem ještě poznámku ke klikacímu logu: zajisti si, aby se při jeho přejezdu ukazovátkem myši změnilo toto ukazovátko ze šipky na pacičku i v Microsoft Internet Exploreru.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0