Autor Zpráva
Jakub Ž.
Profil *
Ahoj,

chtěl bych předeslat že toto není vlastní návrh designu, využili jsme free tamplate, ale přesto by mě zajímaly vaše názory na něj, jestli neudělat nějaké jednodužší úpravy a případně také názory na praktičnost celého webu, už jsem před časem posílal na hodnocení minulou verzi, ale od té doby se udála spousta změn, proto by mě zajímaly vaše názory. Děkuji.

http://denik.klenot.cz
Zechy
Profil
Pěkný, ale co ta velká mezera zleva?
Jakub Ž.
Profil *
"Velká mezera" zleva je místo na ankety a reklamu, pokud se dostanete do uživatelského menu, je tam menu uživatele, zdá se nám to lepší než při přidání levého menu smsknout stránku. :)
WertriK
Profil
Jakub Ž.
Ahoj Jakube ;-) Jak je v praze? (Doufám, že to není shoda jmen :))

Hlavička moc nevypovídá o obsahu webu. A dle mě je zbytečně vysoká.
Celý template vypadá spíše jako pro nějaký blog - v titulku je "On-line deník" - nevím o čem ten web je. Zda cyklotrasy nebo tvé zážitky z cestování na kole.

Pokud je to web se seznamem cyklotras - tak bych si zkusil položit otázku, zda bude mít takovýto projekt šanci v konkurenci např. http://www.bikemap.net/ .
Z technického pohledu, se mi zdá nesmyslné vkládat všechny mapy jako obrázky, ve kterých se nemohu pohybovat. Zkusil bych zneužít, mapy.cz popř. maps.google.com nebo jiné.

V kódu se mi zobrazuje mnoho prázdných řádků - zbytečných. A tabulky, kapitola sama pro sebe.
Jakub Ž.
Profil *
Ahoj Adame, není to shoda jmen. :o)

V Praze dobře, nedostaneš se někdy na pivko? :o)

V konkurenci určitě obstojíme, je to úplně něco jiného. Pokud máš aplikaci Cyklotrasy od Eaglesoftu, tato všechny údaje k trase exportuje na tento web... S výškou horního obrázku souhlasím, navíc by to chtělo nějakého Cyklistu. ;o) Bohužel ale není momentálně po ruce grafik, který by to pěkně přepracoval.. Omlouvám se za případné chyby, toto úíšu z pdaz hospůdky, bylo na mě horko. ;o)
WertriK
Profil
Do prahy se v blízké době nedostanu, ale kdyby něco ozvu se ;-)

V tom případě, bych nešetřil a na tom webu zapracoval. Zbytečně by se potom zahodil jeho potenciál, což by byla škoda.
Mnoho zdaru, ať se daří :-)
Jakub Ž.
Profil *
Díky,

škoda že se neobjevíš. ;o))

Pokusíme se s tím něco udělat, případně snížit logo..

Btw, icq máš stejné?
ozmo
Profil *
páni je to hezčí než co mám já.
tady je spíše sraz kamarádu ne hodnocení stránky :-D
stope
Profil
Hmm v čem jsi kreslil ten obrázek v hlavičce? to vypadá jako z Win malování =) necheš si ty hrany vyhladit?
vynalezce
Profil
je tam par chyb

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0