Autor Zpráva
Kubiro1
Profil *
Ahoj
Zhodnoťte RuneScape klan web který sem vytvořil
http://eternity.yc.cz/
Je to můj nejlepší web co jsem zatím udělal

(P.S. je mi 15)
zatinka
Profil
Předpokládám, že se jedná o stránky eternity.ic.cz - tedy s měkkým "i"
Akacko
Profil
Kubiro1
Vypadá to jako nějaký redakční systém a grafika jako template. Mam pravdu?

zatinka
Předpokládám, že se jedná o stránky eternity.ic.cz - tedy s měkkým "i"
Ne, to je úplně jiná stránka. Opravdu je tam y.
Kubiro1
Profil *
Předpokládám, že se jedná o stránky eternity.ic.cz - tedy s měkkým "i"
nn patří tam YC s ypsilon

Kubiro1
Vypadá to jako nějaký redakční systém a grafika jako template. Mam pravdu?
redakční systém to fakt není... čekal sem tuhle odpověď... jenom jsem se řídil podle struktury redakčních systémů takže to je podobný. (V administraci jde jasně poznat že to neni RS odněkud stáhnutý)
zatinka
Profil
Kubiro1
Pak se tedy omlouvám, stránky mi nechtěly delší dobu najet, tak jsem to zkusila s měkkým "i" a podařilo se.
Kubiro1
Profil *
Jo tomu věřím... poslední 2 dny se YC zpomalilo a vypadává databáze... ale když je to zadarmo...
Hitman
Profil
Kubiro1
Pokud jsi se chtěl řídit podle strukutry RS, tak jsi to asi dokázal. Velmi silně mi to připomíná nějakou šablonu k RS. Můžu se zeptat, co tě k tomu vedlo? Máš velmi rád Angličtinu, že používáš footer místo patička?

(1) Web je trochu přecpaný JS, myslíš i na ty, co mají JS vypnutý?

(2) Tu obrovskou statistiku dej pryč, nezajímá mně, kolikátý jsem.

(3) Ikonku validátoru taky pryč, vytiskni si ji a přilep na monitor :-).

(4) Anglické názvy v menu dej do češtiny.
Kubiro1
Profil *
Hitman
(1) Web je trochu přecpaný JS, myslíš i na ty, co mají JS vypnutý?
- že je tam moc JS se mě nezdá... jenom na zobrazení obrázků a pokud někdo nemá povoleno JS tak se toho moc nestane, protože mu obrázek stejně zobrazí

(2) Tu obrovskou statistiku dej pryč, nezajímá mně, kolikátý jsem.
- mě to celkem zajímá kolik lidí nás navštíví a kolik jich tam bylo dnes, včera... možná že to návštěvám je k ničemu to je pravda..

(3) Ikonku validátoru taky pryč, vytiskni si ji a přilep na monitor :-).
- tak jo ale to pak bude validní celej internet :-P :-D

(4) Anglické názvy v menu dej do češtiny.
- do češtiny by toho moc neřeklo.. např. Bandos (jméno monstra a přeložit prostě nejde), Stealing Creation (název minihry by taky nebyla v překladu nejlepší..)

Díky Hitmane, skusím to poupravit co se dá.
imploder
Profil
Kubiro1
- do češtiny by toho moc neřeklo.. např. Bandos (jméno monstra a přeložit prostě nejde), Stealing Creation (název minihry by taky nebyla v překladu nejlepší..)
No jména moster atp. zrovna ne, ale třeba tohle: PaySafeCard je jednou z možností platby members.
Kubiro1
Profil *
Members je to, že si zaplatím za plnou verzi a mám víc možností... to se taky zrovna přeložit nedá jako členství... prostě ten kdo runescape hraje tak ví oco jde... ale díky.. možná se pár slov přeložit dá
Radek9
Profil
Hezký web. Líbí se mi, ale jak tady ostatní psali. Nechápu proč jsi se inspiroval RS (i když je to hezké). Připomíná mi to PHP-Fusion.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0