Autor Zpráva
Jani
Profil *
berte to ako moju osobnú stránku aký je váš názor? baví ma len štýl css ale neviem ako dalej dakujem za kazdú radu ktorá mi pomoze no berte to tak ze pouzijem externy styl...
tiso
Profil
Jani - neberte to v zlom, ale od človeka s vekom 30+ očakávam trochu súdnosti. Vážne je toto to, čo chcete pustiť do sveta ako svoj výtvor? Máte vôbec prehľad ako sa dnes robia stránky? Metódu "poskladám toto a tamto a vyskúšam čo to urobí" nechajte teenegerom, pri vás je to nedôstojné. Hrajte sa na úrovni odpovedajúcej vášmu veku.
Jani
Profil *
Ok berem to ako ako vyzvu skor som myslel na to ci to ma aspon nejaky ten esteticky vzhlad alebo aspon daco dalo by sa toho urobit hodne ale uz nemam cas na to poznam iba css na viac mi neostava cas a som vdacny aj za to dokazal by som aj viac je to pravda ale mam dost uz aj tak takto postarano je to len moja osobna stranka a chapte to chcem len radu nic viac ako co zlepsit nechcem programovat ani byt programatorom dakujem.
Hitman
Profil
nechcem programovat ani byt programatorom dakujem
Proč máte na webu napasáno "webdesignér"?
Jani
Profil *
To je len taka odpoved z mladsich cias mozno som to nemal uviest ale co sa tika css snazim sa v tomto ohlade urobit maximum a nechcem to moc prespekovat je to tak slovna hracka nechcem byt zaujimavy aj ked viem ze sa poniektory toho chytia chcem urobit jednoduchu a peknu stranku to je vsetko.
Lexter
Profil
http://www.css-garden.php5.sk/

Hitman
A?

Jani
Jsi slovák? Jsi, nestyď se za to, piš slovensky a všechno.

Jinak je to samozřejmě ryze začátečnický pokus, mění se ti menu po přechodu na jinou stránku, což je matoucí, přebývá ti položka v menu (prázdné li), snaž se nepoužívat vícenásobné br (tady se hodí p). Bez obrázků nepoužitelné, používej tedy i background-color atd.. Tak šup, do práce ;),
tiso
Profil
Jani - Otázka znie: kvôli čomu robíte tú stránku?
1. Aby ste mali stránku s vlastnými vecami.
2. Aby ste ukázali čo dokážete vytvoriť.

Ak 1., tak existujú free šablóny, redakčné systémy, dokonca systémy na vytváranie stránok (biznisweb, ...), váš by bol len obsah.
Ak 2., tak aj keby ste mali 15 rokov, tak sa nemáte čím chváliť. Zatiaľ. Na internete je kopec stránok, rôznej kvality, ale priviesť na svet takúto, s tým nikoho neohúrite... Pred 10-timi rokmi by to stačilo, ale dnes nie...

Ťažko radiť čo s tým ďalej...
Jani
Profil *
Hm to br to chapem ale dal som ho tam schvalne je to ciste html ale vadi to az tak moc? dik za odpoved.
Jani
Profil *
Ano aby som mal tam svoje veci kvoli tomu robim tu stranku nechcem byt macher na to su tu ini len ci to ako tak staci a to asi nie ale nemam uz cas na to a poznam co je template ale nemozem ist uz dalej nie je cas na studium len na jednoduchu stranku aspon ako tak peknu.
Hitman
Profil
Lexter
A?

Když má někdo na webu napsáno webdesignér, tak asi bude tvořit stránky, nebo ne?

Jani
Dobre, od tebe jsem to pochopil, na tento dotaz mi neodpovídej, je mířený Lexterovi.
Lexter
Profil
Hitman
Odkdy webdesigner znamená i programátor?
Jani
Profil *
No trosku som to upravil este co to doladit...
Lexter
Profil
Jani
Třeba nepoužívat šablony.
Hitman
Profil
Odkdy webdesigner znamená i programátor?

Mě design nepřipadal jako od firmy, spíše od nějakého amatéra :-), mimochodem, o programování tu nebyla řeč, pochybuji, že se Jani učí i programovat. Ale nechme to, už je to trochu za hranící téma.
Jani
Profil *
Ja viem asi budem za tu použitú šablónu ukrižovaný mnohími ale mne sa celkom paci inak poznam css dá sa povedat celkom dobre a uz asi dalej nezajdem lebo php by som rad vediet ale nechcem tu stranku furt menit lebo je uz "cela dobitá" a to uz nechcem.
shaggy
Profil
Hitman
mimochodem, o programování tu nebyla řeč

Hitman
nechcem programovat ani byt programatorom dakujem
Proč máte na webu napasáno "webdesignér"?


Hitman, z tvojej otázky bolo jasné, že si zamieňaš programátora a webdesignéra. Na to narážal Lexter a rovnako som to pochopil aj ja.
Lexter
Profil
shaggy
Přesně tak. Zarazilo mě to, vídávám tuhle hlášku od více lidí a vždy mi to přijde poněkud zcestné, zvlášť když si to slůvko rozebereme: web design ér.

Ale už jsem docela OT, takže mlčím.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0