Autor Zpráva
hlavolam
Profil *
Zdravím,
Prosím o kritiku mého webu www.elijot.wgz.cz, nenechte se zmást webgardenskou adresou je to celé dělané v FrontPage 2003.
RockFire
Profil
Děs. Graficky je to na bodě mrazu. Červaný a černý text není na modrém pozadí čitelný. Scroolovací pravá část webu (?), kód o ničem, ostatně jako vždy u FrontPage
hlavolam
Profil *
Děs. Graficky je to na bodě mrazu. Červaný a černý text není na modrém pozadí čitelný. Scroolovací pravá část webu (?), kód o ničem, ostatně jako vždy u FrontPage

Tak se zaregistruj a zhodnoť mi i ten vnitřek :-)
Akacko
Profil
hlavolam
Na dnešní dobu je design silně podprůměrný (u frontpage není se čemu dívit). To bych ještě přežil. Ale to, že píšeš červeným a miniaturním černým písmem na modrém pozadí, to už moje oči neunesly. Dodnes nepochopím jak někdo může takový kýč udělat, bohužel se to stává často.

No a nechce se mi registrovat jen abych hodnotil. Zpřístupni to a pak ti to zhodnotíme.
hlavolam
Profil *
Akacko

ID: 03060912 Heslo: 00000
Akacko
Profil
hlavolam
Opět graficky velmi chudé, kolem obrázků mám modrý rámeček. Vzhled při větším rozlišení je rozbitý. Ve hře se toho moc dělat nedá. Líbí se mi funkce reklamní agentury, ale to bude mít úspěch jen u valně navštěvované hry.
hlavolam
Profil *
Akacko
Jaké máš rozlišení? Já 1280 na 1024 a mám to v pohodě.
Akacko
Profil
hlavolam
Jaké máš rozlišení? Já 1280 na 1024 a mám to v pohodě.
1680x1050
hlavolam
Profil *
Akacko
Tak to už je mi jasný :-)
hlavolam
Profil *
Tak jsem upravil tu vstupovou stránku a optimalizoval to pro všechny rozlišení, tak pište názory.
imploder
Profil
přihlášení: myslel jsem, že ID 03060912 a heslo 00000 nefunguje, ale na druhý pokus to vyšlo. Zřejmě když nezmáčknu včas potvrzení certifikátu, tak se přihlášení vyhodnotí jako neúspěšné (na poprvné jsem to nezmáčkl hned, potom už se Opera neptala).

hra:
- když si něco koupím, tak se ukáže, že jsem utratil xx vk, ale na počtu vk vpravo nahoře se to neprojeví (pořád 57 ' 1)
- jak získám vk?
- pes a počítač jsou úplně na *****

Jinak je ale vidět, že sis s tím vyhrál.
hlavolam
Profil *
imploder
- stav peněz se mění pouze v noci ve 4 hodiny. Takže pokud za den utratíš celkem 50 Vk ráno budeš mít o 50 Vk méně. (je to tam napsaný)
- buď sázením čísel v bance nebo za aktivitu (taky je to tam napsaný)
- co je špatného na PC a čoklovi ? Myslím, že PCčko je dost dobrý.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0