Autor Zpráva
#0ne
Profil *
Prosím o zhodnocení webu neonz, jen po vzhledové stránce..
bohyn
Profil
#0ne
- Nemas nastavene kodovani, takze je rozsypana cestina.
- Na designu neni co hodnotit, zadny tam neni
- Ten obazek nahore zabira zbyecne moc mista.
Miloš
Profil
Čím vyšší rozlišení (a tím větší šířka okna), tím je stránka víc a víc rozcapená jak bobr.

Chybí font-family, v čehož důsledku je stránka zobrazena hnusným (špatně čitelným) patkovým písmem.

Achtymůjčeštin, aneb malý rozbor úvodního souvětí:
Už pracujeme na webu Daniel se bude spíše starat obsah a provoz webu, Tomáš o vzhled a obsah stránky. Vítejte na neonZ pages, věnované gamingu, hw, sw a jiné..
1) Web se jmenuje „Daniel se bude spíše starat obsah a provoz webu, Tomáš o vzhled a obsah stránky“?
2) „neonZ pages“ je plurál (singulár by byla jedna page), tedy česky „vítejte na neonZ stránkách“
    — věnované je singulár: „Vítejte na ztránkách věnované…“ je kravina
    — věnované gamingu, hw, sw a jiné – jiné čemu? Jaké jiné? Jiné kravině?
3) Konečně věta „Přiletíte na loť, kde máte za ůkol prohledat kontejner na zadní palubě.“ mě odrovnala.

:hover odstavců (inverze) je moc násilný.
Krom toho, že to nejsou odstavce, ale prasečina nejvyššího řádu:
<a><b>Něco o misích v CoD-4.</b><br>
<a><b>První mise je CargoShip.</b><br>
Zechy
Profil
No, celkově souhlasim s milošem. A ta čeština... Sic nejsem učitel na český jazyk, ale to je znásilnění češtiny.
Todle je jak když to napsal prvňák úkol s koužkem...
#0ne
Profil *
Miloš: Ano, já jsem Daniel, Tomáš neumí češtinu ( má z ní 4..) :)
Zechy
Profil
#One: čtyřku? Odbočim od tématu, já bych mu dal za pět.
#0ne
Profil *
nj, taky proto jsem psal o design :)
silverback
Profil
One: Když tam žádný design není, respektive je zmršený (viz.citace Steve Jobs: “Design není jen to, jak nějaká věc vypadá a jaký vzbuzuje pocit. Design je to, jak ta věc funguje.”) není co hodnotit. Pak už zbívá jenom to, co bije do očí a to je šílená čeština, která snad už není ani na úrovni 5.třídy základní školy ... Tak se nediv, že se jediná kritika týká jí. Zbitek je jedno velké NO COMMENT!
silverback
Profil
Mě teda nejvíc dostala věta: "Na začatku se vám ukážou ńaká jména vývojářů a pak stačí jen koukat z auta kde vás pak nakonci zabijou" :D :D
zatinka
Profil
silverback

S tou češtinou na tom nejsi o moc lépe: „zbívá“ a „zbitek“ :-)
silverback
Profil
zatinka

já na tom s češtinou nejsem vůbec dobře - jsem dislektik, proto si nechávám texty na veb opravit od korektorky :). Ale snažím se alspoň dodržovat větnou skladbu. ;)
zatinka
Profil
silverback
Tak to jo, pak to chápu a omlouvám se :) Je fakt, že poslední dobou jen zřídka narážím na weby bez gramatických chyb. Pochopím občasné překlepy, ale většinou je to dost bída a překvapuje mě, že se to tak často objevuje i na firemních stránkách. Když vím, že mi čeština nejde, jistě se najde šikovný spolužák nebo kolega, který by to po mě přečetl a opravil. Jednak je to ostuda, druhak to nepůsobí vůbec důvěryhodně.

Zpátky k hodnocení:

#0ne

- češtinu už dále rozebírat nebudu, nemá to smysl, ale přece jenom - zkus si to přečíst: Není to mise jako mise zde nebude nikoho zabijet. Pominu-li pravopisné chyby, vůbec té větě nerozumím.
- na stránce Mise bych nechala obrázky obtékat textem, zajistila bych lepší členění odstavců. Názvy misí můžeš udělat jako nadpisy h2
- patkové písmo a ke všemu na černém pozadí se velmi obtížně čte a to mám pouze jednu dioptrii

Jinak není moc co hodnotit, na webu téměř nic není.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0