Autor Zpráva
Ja
Profil *
Tak pane Chamurappi máte mě na svědomí, nahrál jsem na www.1-0.cz můj pokus o webdesign. Jestli mohu jen poprosit, jestli mi začnete nadávat, aby se ihned zapojila zatinka, ona umí tak slušně hodnotit. Tak do toho.
KGW
Jej, ve FF úplně rozhozené, před čárkou se nedělá mezera. Ještě na tom zapracuj. Chamurappiho nech zatím spát.
Ja
Profil *
KGW
jak to můžu opravit pro FF
zatinka
Hehe, děkuji :)

1) Předně by to chtělo nějaké hezké logo, případně alespoň změnit font v hlavičce - a hlavně změnit název loga
2) Počáteční písmena položek menu bych dala velkým písmem
3) Hover v menu je docela zajímavý, líbí se mi
4) Ve FF je to rozbité, zejména stránka s kontakty, viz. obr.

5) Na stránce Kabelová televize je ve FF text nalepen zcela na postranní čáře
6) Pro texty bych použila bezpatkové písmo, o kousíček bych zvětšila line-height
7) Patička je špatně čitelná
8) Chtělo by to přidat nějakou veselejší barvičku, ta šedá je taková nijaká
9) Menu by bylo dobré vycentrovat
Ja
Profil *
zatinka
tak jste mne nesklamala.citliva jemna atd. Stejna otazka - jak na to pro FF ?(pravopis - smat se potihu jsem cizinec a žena odešla spat)
Ja
Profil *
zatinka
"bezpatkové písmo" můžeš mi poradit jake?
"nějaké hezké logo" napada mne O uvnítř 1 a na O borsalino klobouček. Maš nejaky napad pro 1-0.cz?
Hitman
Ja
bezpatkové písmo
Zkus Arial, základní bezpatkové písmo.

nějaké hezké logo
Nápad to možná nebude špatný, co zkusit najmout pár lidí, případně někoho, kdo vám s tím pomůže? Pro hezké logo se zkuste podívat po schopném grafikovi.

Stránku vám také někdo upraví, tak, aby se zobrazovala ve všch prohlížečích stejně, pokud se tomuto oboru nevěnujete. Pokud by jste měl zájem, napište mi na Hitman@inMail.cz .

Na ten pravopis je vhodný, někdo, kdo umí dobře česky, manželka, či textový korektor.
zatinka
jak na to pro FF ?
S tím neporadím, až takové zkušenosti z kódováním nemám :)

"bezpatkové písmo" můžeš mi poradit jake?
Klasika - Verdana, Arial, Tahoma. Asi bych zůstala u té Verdany. Na webu není příliš obsáhlých textů, takže bych line-height dala klidně i 1.8. Chce to vyzkoušet, jak to bude vypadat.

Ještě jsem si všimla, že na stránce s kontakty nesmyslně ukončujete odstavec
odborníky v oblasti webdesignu, programování a pevně doufáme,</p> <p>že navážeme úzkou vazbu
...atd.
Ja
Profil *
Hitman
můžeš se podivat na "Jak ukázat webovou stránku"
Hitman
Ja
Kterou část máte přesně na mysli?
Ja
Profil *
Hitman
třeba #1, 9,12 .Jinak se podivejte na vaš e-mail.
Ja
Profil *
tak co poradi někdo co mam špatně?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: