Autor Zpráva
kOkO
Profil
http://www.koart.cz/prace/redboss/

Co na to rikate ?
Spikee
Profil
Celkom dobré, ale IMHO by sa tam zišla nejaká výraznejšia pätička.
bohumil
Profil *
kOkO
v cem si vytvoril tenhle design? Jinak moc pekna prace....ocenuji hlavne na tom tu jednoduchost, prehlednost
Plaváček
Profil
Pěkné, pěkné, decentní.
Timy
Profil
souhlasím se všemi, je to dobré. Není co dodat
kOkO
Profil
Dik
v cem si vytvoril tenhle design?
Fireworks
Tomik
Profil
Pěkné, jen bych možná zvětšil písmo v levých menu (nadpisy Melodie, Hry aj...). Mě se to líbí...
bohumil
Profil *
A i ty ikonky (lupa, hudebni tón..) jsou delany ve fireworksu, nebo si na to pouzil photoshop?
Hampy
Profil
Mně to připadá nepřehledný
Falco
Profil
Ano, opravdu krásné. Ostatní prvky se dají hodnotit až po zveřejnění na webu (kód, hovery,...)
Hanz
Profil
kOkO
Velmi hezké. Jen se mi moc nelíbí, že je v horní části na tom pozadí pořád stejný telefon, jen posunutý, ale to je detail.
kOkO
Profil
Velmi hezké. Jen se mi moc nelíbí, že je v horní části na tom pozadí pořád stejný telefon, jen posunutý, ale to je detail.
No ono to bude trosku jinak na webu se to tam bude pak menit takze tam nebude jen toto

ikonky jsme delal v FW a Icon studio
weckho
Profil
Fakt moc pěkný, akorát mi možná trochu vadí, že ta lupa u vyhledávání je šedá... možná bych ji udělal barevnou..
kOkO
Profil
Hmm mozna jo barevna by byla lepsi jenze ta lupa zas tak vydet nemusi
kOkO
Profil
Mozna ze jo ale ta lupa zase nemusi byt vubec vyrazna
SQi
Profil
Gut.
weckho
Profil
kOkO
Jo, jasně, já chápu, že nemusí být výrazná, jenom mi připadá že tu krásnou barevnou grafiku okolo tak trochu kazí... Prostě mi tam nesedí, jako bys jí zapomněl vybarvit... Možná je to jen můj názor a ostatním to tak nepřipadá... nevím...
arcadosi
Profil
jj, rucku hnedu a sklo modre ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0