Autor Zpráva
ivank_net
Profil
Ahoj,

Tento týden jsem si koupil doménu, den poté nahodil web s online hrami. hrejonlinehry.cz - online hry zdarma
Je to na WordPressu, denně se mi automaticky přidávají nové hry, překlad je přes Google translator (už v PHP), takže z překladu toho moc nepoberete. Zato se o chod vůbec nemusím starat. Zabralo mi to asi 3 hodiny (včetně vytvoření loga atd.)

Na obdobných českých webech se mi nelíbí to, že tam denně přibyde jen pár her, není moc z čeho si vybrat. U mě přibývá 20 - 30 her denně (snad mi hosting nepraskne :-D).

Mým snem je dostat se do prvních pozic při hledání "online hry" ve vyhledávačích. Podle mě ti, co tam jsou teď, se tam dostali jen kvůli placenému linkbuildingu a dalším placeným SEO postupům. Myslíte, že mám šanci se tam dostat, aniž bych do toho moc investoval? Jinak uvítám i jakékoli jiné připomínky a komentáře k mému webu.
Zechy
Profil
Mě moc nelíbá ta černá, ale záležitost vkusu :). Ehm 20-30 denně? Jak dlouho?
Nox
Profil
Asi spíš "stránka s online hrami"

Design je tvoje dílo? Konečně nějaké hezké a originální pojetí mezi těmi miliardami webů s flashovkama,
všechny jsou skoro stejný a kvalita většinou mizerná...projel jsem si top10 v googlu a jeden hnus vedle druhého

Jakým způsobem se tam dostali přesně nevím, ale je to velmi konkureční fráze, takže to jednoduché rozhodně nebude

----
onclick = "window.location='http://www.hrejonlinehry.cz'"
- proč to není prostě odkaz?
<meta name="distribution" content="global" />
?
<meta name="language" content="en, sv" />
proč en když je to české?.... a proč švédština? :)
aaaaa
Profil *
ivank_net
nekdy je mene vice.

uprimne ti reknu abys raci nechal ty popisky anglicky nez je prekladal translatorem. viz krasna ukazka.
Pomocí kláves se šipkami řídit vaše auto přes terénní překážky a dát dohromady ty body. Pozor byste mít jen 3 životy a 60 sekund na dokončení fast-tempo hry.


jinak bych urcite uprednostil web ktery mi napr ukaze screeny ze hry
fuckin
Profil *
mohu se zeptat na jakem principu funguje automaticke pridavani her na web (20-30denne) ? Nebo si chtel napsat manualne? (jestli to beres z nejakeho situ pres curl tak beru zpet:D )
ivank_net
Profil
Nox:

té angličtiny a švédštiny jsem si fakt nevšiml :-D asi to tam už bylo standartně, tak jsem to opravil. Díky. Jinak "onclick" je tam proto, že daný DIV je prázdný, ten obrázek je jen jeho background a po kliknutí to má fungovat jako odkaz.

aaaaa:

My zde sice angličtinu ovládáme, ale neplatí to o všech českých návštěvnících internetu. Pokud z toho nic nepochopí, tak se aspoň pobaví :-D Jeden překlad lepší než druhý.

fuckin:

Hry tahám z feedů na www.mochiads.com. Feedy jsou v XML nebo JSON (já používám JSON), můžeš si je vyfiltrovat, podle toho, co chceš odebírat.

Mimochodem, nechcete mi přispět zpětnými odkazy? Napište dolů URL, kde jste přidali link na můj web, a já slibuji, že si přidám link na váš web do pravého menu, tj hned na hlavní stránku i do všech kategorií. Předem díky.
Nox
Profil
ivank_net
Jinak "onclick" je tam proto, že daný DIV je prázdný, ten obrázek je jen jeho background a po kliknutí to má fungovat jako odkaz.
Pořád není důvod to nedat jako odkaz :) Jen mu nastav display: block a jinak bude CSS stejné

My zde sice angličtinu ovládáme, ale neplatí to o všech českých návštěvnících internetu. Pokud z toho nic nepochopí, tak se aspoň pobaví :-D Jeden překlad lepší než druhý.
A co nechat oba? Anglickou i českou verzi?
ivank_net
Profil
Ahoj,

tak přináším pár novinek ohledně chodu webu na Online hry. HrejOnlineHry.cz - online hry zdarma

Také jste měli kdysi tendenci proklínat seznambot a nutit všechny, aby používali google?? Bude to znít neuvěřitelně, ale ze seznambotu ke mně chodí 2x víc lidí než z googlu. Vždy tomu bylo naopak.

PageRank 3, Srank 40, JyxoRank 124. Myslel jsem, že za ten měsíc běhu to vytáhnu výš, ale i tak je to pěkné. Co myslíte?

BTW. pokud někdo máte Facebook profil, můžete se k nám přidat. Přivítáme všechny :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0