Autor Zpráva
bennery
Profil *
Nyní si můžete na www.banners.okamzite.eu stáhnout svůj banner.. Web bude funkční do 19.června do té doby se na webu denně objeví více jak 10. nových bannerů... Služba je pouze pro uživatele websurf.. Protože za banery se platí kredity které se používajína službě websurf..
Str4wberry
Profil
Zajímá Tě vůbec názor na stránku? Působí to na mě totiž spíš jako reklama.
bennery
Profil *
Samozřejmě že zajímá.. Akorát jsem to nějak nedopsal.
Hitman
Profil
Hmm, nevím kolik má cenu těch 5000 kreditů, ale za ten banner bych nedal ani 100Kč.
bennery
Profil *
5000 kreditů má cenu asi 50KČ to je o polovinu méně :D Ale dají se vydělat i bez tohoto placení.. A to je základem websurf..
rommy
Profil *
nějak jsem nepochopil důvod, který by mně vedl k tomu, abych si stáhnul nějaký nabízený banner...ale možná, že někoho jo
shaggy
Profil
rommy
možno charita. Ty nechceš Johnymu pomôcť odkazom na jeho web? Urobíš mu radosť.

Inak, ak budú ostatné bannery "kvalitné" ako ten prvý (máš tam napísané john-designt.), tak to radšej zabal.
Philber
Profil
tady máš chybu!
johnl
Profil
Philber
shaggy
Spěch, no znáte to ne?? už to jdu opravit;-)
Philber
Profil
johnl podle mého názoru jsou ty "bannery" otřesný, to by si nikdo nikam nedal, hyzdilo by to i warez stránky zkus se trošku zamyslet a zapracovat na tom a vytvořit něco smysluplnějšího a použitelnějšího
z0om
Profil
Proč ten web bude fungovat jen týden? je tak mizerně rozdělanej a jen týden to já bych nestihl ani pořádně propracovat desing :D
zatinka
Profil
Když opravit chyby, tak také v banneru č. 1 na úvodní straně:



Porovnej význam slov Typy a Tipy
KoLi
Profil
johnl
Co si udělal nového? Typově se ta stránka neliší od tvého blogu.

Je na těch bannerech něco zajímavého? NE! Každý, kdo ovládá základy v Photoshopu udělá lepší nebo minimálně kvalitní.








Máš na ten obrázek počítače vůbec práva?
blizz_boz
Profil
aha a ako to funguje? ked zadam id tak sa mi stiahne banner bez toho copyrightu? a preco nemozem banner pouzit na kommercne projeky?
Philber
Profil
blizz_boz no to je z důvodu že autor "johnl" nechce aby si zbohatnul na jeho těžké práci s bannery (jeho licence)
johnl
Profil
Philber
Pravda:D Těžká práce to ale nebyla.. Jak se zde snesla krytika ohledně těch bannerů tak v tom s vámi budo bouhež (i když je to má práce) jen souhlasit.. Každý banner mi zabral asi 5. minut ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0