Autor Zpráva
Pan X
Profil
Zdravím,
chtěl bych vás poprosit o názor na toto. Je to jeden z mých prvních designů, i když není první, ale doufám, že bude první co se bude líbit.

P.S. Obsahová část není hotová, nějak se nemůžu rozhoupat k tomu jak to bude vypadat.

Předem díky

Pan X
regy
Profil
Je to takový jednoduchý, ale mě se to líbí...
Akorát bych se nechtěl jmenovat ondře záruba XD
Pan X
Profil
regy

Jednoduchost byla cíle. Je cílem všeho co dělám vždyť ... v jednoduchosti je síla :)
Ups, díky to sem přehlídl, takhle zkomolit vlastní jméno ... :-D.

Potom opravím :)
Pan X
Profil
Jde mi hlavně o to jak na vás web působí.
Lexter
Profil
Pan X
Obsah, 3/4 webu.

1) Navrhni formátování a dodej ukázkový obsah. To taky není žádná sranda pěkně ho naformátovat. Dodatek: Často se zapomíná na rozestup řádků, to jen tak na okraj.
2) Kdysi dávno jsem přestal v patičce hýřit copyrightem, třeba se ti to taky zalíbí.

Design jako takový je velmi jednoduchý, ale proč ne, já jsem byl vždy pro extrémně jednoduché weby. Ovšem provedením mi to připomíná snad nějakou hračku. To bude kombinace a odstín barev.
Pan X
Profil
OK, dodám obsah, pak se zas ozvu :)

Lexter
*1) OK, dodám obsah, pak se zas ozvu :)
*2) Nejde mi ani tak o Copyright ale spíše o odkaz v patičce.

já jsem byl vždy pro extrémně jednoduché weby
Ehm... Vždycky sem mi tvé weby líbily, ale jednoduché mi nikdy nepřišly :)

Ovšem provedením mi to připomíná snad nějakou hračku. To bude kombinace a odstín barev.
Myslí, že pro účel internetové reklamy bych měl použít něco maličko méně "výstředního" (pokud se to tak dá nazvat)



Uvidíme, do rána si to ještě maličko promyslím. Ale máte pravdu je to maličko jak design nějaké hračkové stavebnice :). Zkusím udělat něco trochu "důstojnějšího"

Až to předělám zas se ozvu.

Lexter

Jinak to beru tak, že je sice co dopilovat, ale není to designový propadák :)
Lexter
Profil
Pan X
Uf, díky, ale zavařil si mi.

Ehm... Vždycky sem tvé weby obdivoval a jednoduché mi nikdy nepřišly :)
Kdyby bylo po mém... Můj web je po mém.

Nejde mi ani tak o Copyright ale spíše o odkaz v patičce.
Postačí jméno s odkazem.

Myslí, že pro účel internetové reklamy bych měl použít něco maličko méně "výstředního" (pokud se to tak dá nazvat)
Myslím, že ano. Výrazné barvy jsou občas zapotřebí, jistě, jenže tohle jsou barvy, které vídávám někdě v hračkářství na pultech, což je škoda. Zapracuj na tom. ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0