Autor Zpráva
Venca V
Profil
Ahoj,
co říkáte na nový projekt http://galerie.cz ?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Vencu V:
Viz Než vložíte své stránky do diskuze:
vkládejte (pokud možno) odkazy na své vlastní výtvory – uvědomte si, že by se třeba autorovi stránek nemuselo líbit, že za něj dáváte jeho práci k hodnocení
— Toto pravidlo také motivuje přispívající, vzbuzuje totiž naději, že budou připomínky vyslyšeny a nahlášené nedostatky napraveny.

K tématu:
Rajče se mi líbí víc.
Venca V
Profil
Chamurappi

Jsem členem týmu, který galerie.cz dělal, takže to v rozporu s pravidly tak úplně není:-)
Ghosting
Profil
Je to hezký, není co vytknout.
joe
Profil
Venca V
Je to celkem povedené, ale nevím jak v ostatních prohlížečích, ale v Opeře zlobí zobrazení nějakých bloků, které mají červený křížek. Je tam vidět posuvník přes červený křížek.
Označování osob/věcí na fotce je dobrá věc, ale tady se mi to nelíbí, obdélník je moc velký a nemůžu udělat vlastní velikost, případně udělat kolečko namísto čtverce. Co když by někdo vložil třídní fotku, jak se pak označí hlavy, když tenhle čtverec by zabral tak 10 lidí...

Nějaké stránky jsou nedodělané.
Například stránka http://galerie.cz/prihlaseni je roztáhnutá, zřejmě chybí nějaký div. Zobrazení chyb by mohlo být uděláno lépe, ne jen změnou barvy textu.

Po dlouhé době jsem pochopil co je fotka a co je složka. Na některých fotkách není ikonka složky moc vidět, lepší by byla třeba s bílým pozadím, které by bylo napůl průhledné.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0