Autor Zpráva
technik128
Profil *
Chtěl bych se zeptat jak se Vám líbí popř. nelíbí můj web. Běží na WordPressu 2.7.1. (vím že je nová verze ale ta není moc stabilní a jsou s ní problémy).
Potřeboval bych ohodnotit následující body, pokud však máte i nějaké jiné připište je:

* Vzhled (sablona )
* Funkčnost (pluginy ap.)
* Články (líbí-nelíbí)
* Hlavička a obsah hlavičky


Jo myslím že patička ještě nefunguje.....
Upozorňuji že šablona zatím není česká, to mi prosím nedávejte za zle. Brzy ji počeštím (pokud se bude líbit)
Lexter
Profil
1) Gumové layouty s příchodem širokoúhlých monitorů poněkud ztratili své výhody a spíše jim přibilo pár nevýhod mezi které patří roztahané řádky, které se velmi špatně čtou. Člověk na konci řádků ztácí nit. Celé to obal (pokud tam obalový prvek není) a tomu nastav šířku do 980px. Bohatě postačí.
2) O čem web je? Mám za to, že je to tvůj osobní web, v tom případě by tě měli stránky charakterizovat. Doprovodná grafika, fotografie. Takto je to velmi sterilní.

* Vzhled - bohužel slabý
* Hlavička a obsah hlavičky - Nic tam nevidím.

Nějak nevím, co vlastně chceš hodnotit. Je to šablona a odbornost článků se ti tady hodnotit nebude. Osobně, pokud už, bych bral poněkud osobitější šablonu. Tohle je takové, takový nezájem, nuda, šeď.
Suji
Profil
Jen Vas upozornim, ze v sekci Moje sluzby mate spatne rady domen. www.wasweb.cz by byla domena druheho radu a neco.wz.cz je domena tretiho radu.
Miloš
Profil
Lexter
a tomu nastav šířku do 980px
osobně jsem pro max-width – u menších oken odpadne vodorovný posuvník.

technik128
Lost your password?
Subscribe
Entries (RSS)
Comments (RSS)

To není česky, že? A proč to není česky, když zbytek webu česky je?

V patičce čtu toto:
Fatal error: Call to undefined function get_current_site() in /data/www/malcakov.cz/www.malcakov.cz/wp-content/themes/andreas09/footer.php on line 4
krakatoa
Profil *
technik128:
Proč kradeš články?
Tak např.:
http://malcakov.cz/?p=6
Jsi ukradl tu:
http://www.latrine.cz/moc-divna-cisla-kolem-blog-cz
Mám hledat i kde jsi vzal ty ostatní?
Proč tam aspoň nenapíšeš odkud jsi to nakopíroval?

A v patičce mám error:
Fatal error: Call to undefined function get_current_site() in /data/www/malcakov.cz/www.malcakov.cz/wp-content/themes/andreas09/footer.php on line 4
No takovej krásnej error na stránce tvůrce stránek za peníze, no ehm :-D
Lexter
Profil
Miloš
To je fakt. S tímto layoutem je to velmi dobře proveditelné, díky, to mě nenapadlo.
zatinka
Profil
Stránka Moje služby:

- proč nemáš jednotlivé služby udělané pomocí seznamu (odrážek), absolutně se v tom neorientuji a špatně se to čte. Viz např.

Zaregistruji pro Vás velice kvalitní hosting, na kterém fungují následující systémy: * Joomla 1.5 - Populární redakční systém * Drupal 6 - Drupal patří mezi nejoblíbenější systémy pro správu obsahu. * WordPress - WordPress je zaměřený převážně na tvorbu osobních stránek a blogů. * Mambo - Český redakční systém * PhpRS - Český redakční systému * E107 - Redakční systém. * Textpattern - Redakční systém * Jaws - Redakční systém. * ... A tak dále.

A nebo tohle, vždyť v tom jsou splácány normální věty s položkami seznamu

Pokud Vám nevyhovuje žádný z uvedených balíčků můžete si vybrat z jednotlivých možností: Instalace RS Na Váš hosting nainstaluji a sprovozním následující redakční systémy * Wordpress * MNews * Joomla * Mambo Po dohodě i redakční systém Drupal. Do redakčního systémů vám budou doinstalovány i potřebné pluginy.

- a to nemluvím o pravopisných chybách, kterých je tam požehnaně
technik128
Profil *
Děkuji za Vaše hodnocení.

Suj
Vše by mělo Být napraveno

Miloš
O tom fatal erroru vím, jen jsme se k němu ještě nedostal. Jinak k přeložení šablony také nebyl čas. Asi to dodělám teď o víkendu

krakatoa
O erroru vím, poslední dobou nebyl čas. Jinak s tím článkem souhlasím. Jinak tam zkopírované mám jen 2. U "Blog.cz - Důmyslně nafouknutá bublina" to hned napravím. U druhého sám nevím kde jsem ho vzal.

zatinka
Děkuji. Vše by mělo být ok.
bezradny_muz
Profil *
to technik128

Nikdo to tu nepodotknul, což mě docela zaráží.

Titulek je špatně.
H1 je špatně.
Úvodní stránka takřka není.
Cítat? Hezké, ale autor "M.T" mi moc neřekne.

Titulek musí být pro každou stránku jiný.
H1 musí být odlišné od titulku a měl by nejvýše v 6-ti (názory jsou různé) slovech zdělit čtenáři kam se to dostal a že našel co hledal.
Úvodní stránka ve formě výčtu článků? Dej tam alespoň malinký editorial (více na wiki).
technik128
Profil *
RE: bezradny_muz

Co je špatného na titulku?
Žádná úvodní stránka být ani nemá
Citát napsal Mark Twain

Nejsem si jistý zda to jde
Pokud není nekdo schopný pochopit, jak se čtou články (víc toho tam vlastně není) proč bych mu dělal wiki?
Mistr
Profil
technik128
Chceš-li na některý zdejší příspěvek reagovat, klepni v levém sloupečku na jméno autora tohoto příspěvku. Vždy se Ti zkopíruje dolů do boxu, do nějž píšeš svůj příspěvek. Zkus si to. Nemusíš pak zde složitě vypisovat třeba RE: bezradny_muz.


Dovolím si částečně reagovat místo Bezradného muže.

Žádná úvodní stránka být ani nemá
Přesto je. Domnívám se, že se jedná o stránku, na níž vede klikací logo.

Citát napsal Mark Twain
Jenže takových, kterých by se dali schovat pod iniciály M. T. je celá řada. Vedle Marka Twaina také třeba Mirek Topolánek.

Pokud není nekdo schopný pochopit, jak se čtou články (víc toho tam vlastně není)
Klid, nebuď tak ostrý a příkrý na své čtenáře. Nabídni jim to. Raději se k Tobě budou vracet. Pyšné autory webu, kteří přeci mají své stránky nejlepší a uživatelé, pokud nevědí, jak se na jeho webu mají chovat, jsou pěkní blbci a tupci, takoví autoři nemívají weby příliš navštěvované. A ani Ty mezi takové autory patřit nechceš, viď?

proč bych mu dělal wiki
Zmínka o wiki byla pravděpodobně myšlena tak, že tam najdeš vysvětlení, pokud bys nevěděl, co znamená slovo editorial. Nebo se, Bezradný muži, mýlím?
technik128
Profil *
Mistr
Děkuji za napovědu jak reagovat.

"Jenže takových, kterých by se dali schovat pod iniciály M. T. je celá řada. Vedle Marka Twaina také třeba Mirek Topolánek. "
Už jsem to napravil.

"Klid, nebuď tak ostrý a příkrý na své čtenáře. Nabídni jim to. Raději se k Tobě budou vracet. Pyšné autory webu, kteří přeci mají své stránky nejlepší a uživatelé, pokud nevědí, jak se na jeho webu mají chovat, jsou pěkní blbci a tupci, takoví autoři nemívají weby příliš navštěvované. A ani Ty mezi takové autory patřit nechceš, viď?"
Já si nemyslím že mám nejlepší web na světě, vím že jsou miliardy lepších. Přesto si myslím že je můj web jednoduchý, ale pokud myslíte že bytvoření nějakého tutoriálu pomůže navštěvovanosti, udělám ho.
Miloš
Profil
technik128
Když (tady na fóru) cituješ, označ předmětný text myší a klikni na „Citovat“ – citovaný text se ti vloží kurzivou a do uvozovek – na první pohled to bude vypadat jako citace.

Tvůj web má ošetřenou minimální šířku. Zamysli se ještě nad max-width – vřele doporučuji.

Podtrhal bych (mimo menu) všechny odkazy.
Také bych uvítal odlišení a:visited
technik128
Profil *
Miloš
Když (tady na fóru) cituješ, označ předmětný text myší a klikni na „Citovat“ – citovaný text se ti vloží kurzivou a do uvozovek – na první pohled to bude vypadat jako citace.
Dobře

Tvůj web má ošetřenou minimální šířku. Zamysli se ještě nad max-width – vřele doporučuji.
Doufám že tato nová šablona to vyřeší

Podtrhal bych (mimo menu) všechny odkazy.
Myslím že v této šabloně jsou hodně odlišné od textu.

Také bych uvítal odlišení a:visited

Pokusím se
technik128
Profil *
technik128
Podtrhal bych (mimo menu) všechny odkazy.
Myslím že v této šabloně jsou hodně odlišné od textu.


Už jsem to udělal

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0