Autor Zpráva
toman36
Profil *
Dobrý den,

rád bych vás poprosil o názor na nový design pro naši stránku ??
Jak se vám líbí či nelíbí, co přidat co ubrat ??


Původní stránka je zde : http://www.alu.plast.cz

Návrh nového designu je zde : http://projects.webinbox.biz/aluplast09/


Dík mc za každou vaší reakci :-)

Moderátor Chamurappi: Za otázkou se píše jeden otazník, před kterým se nedělá mezera.
Taps
Profil
toman36
1) mě se zdá že máš moc vysokou hlavičku a patičku
2) patičku zkus více dodělat
3)barevně bych odlišil jednotlivé sloupce
4) pokud v levém menu budou odkazy tak je podtrhni a aplikuj nějaký vhodný hover efekt
Nox
Profil
toman36
Nový design mi přijde horší než původní, chtělo by to hodně přepracovat
Budulinek
Profil
Není to špatné, ale přijde mi to spíš jako takový polotovar:

1, v hlavičce vedle loga Alu-plast kaplice je spousta zbytečně volného místa a ten oranžový obdelník s nápisem "Vaše spokojenost" je tam jako pěst na oko.
2, hlavička je zbytečně veliká na to, co v ní je.
3, stránka je slitá dohromady a působí to opět tak nějak polotovarově, chce to trošku rozčlenit
4, stejně jako "Vaše spokojenost" jsou ty oranžové bloky s certifikátem a s datem založení společnosti nepěkné a rušivé
5, ta hnědá plocha nad patičkou je co?
6, patička by chtěla dodělat

EDIT

když na to koukám trochu dýl, tak mi to přijde jako taková slátanina. Ty obrázky v bočních panelech dost ruší, ten pravý panel bych asi zrušil úplně a hodně popřemýšlel nad celým návrhem. Na takové stránky přijít, tak mě rozhodně ničím neosloví a spíše bych se sebral a šel ke konkurenci...
joe
Profil
Původní stránka je podle mě hezčí, jen bych ale u ní dal bílé pozadí ať více vynikne. Určitě bych ale nepřecházel na návrh.
chil
Profil
ja bych tam pridal co nejvic prechodu ... taky bych to poradne rozdelil cele, at to nedycha a je to cele preplacane ... pokud web neni preplacany s plno obrazkama a nesmyslnyma efektama tak to nema smysl delat ... taky bych paticku udelal mensi, ono totok je uplne nanic co se seo tyce, a na te strance je vsechno textama a to nedela vyhledavacum dobre ... taky bych pridal trochu ikonek stahlych z netu, at to vypada jak poradny web! no ... toz asi tak ... doufam ze se mnou vsichni souhlasi tak at se dari ja chil! :)
chil
Profil
pokud ste to nepochopili, tak jsem to myslel ironicky, jako autor ... a kdyz se divam na vase weby verim ze ironie psala i za vas ... at se dari kluci! :)
Taurus
Profil
Chill out, chil. Lepší špatný web než špatná ironie, kterou musíš olepit známkou "ironie", popř. vychloubání.
chil
Profil
mas pravdu taurus ... jedna vec je web udelat a druha vec je ho umet prodat, ja sem v tomto pripade co se prodani tyce big fail :) at se dari a pekneho vikendu vsem! :)
Vrabecek
Profil
1- moc žlutý :D
2- chtělo by to nějak oddělit menu od obsahu, aspon borderem nějakym, at to proste nesplyva...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0