Autor Zpráva
yurry
Profil *
Zdravim,
prosim Vas o nazory na design http://www.x-grafik.sk/temp/web.png
Ide o firmu ponukajucu internetove riesenia. Najma ci sa Vam pacia farby, layout a podobne.
Dakujem

S pozdravom
yurry
iFlux
Profil
Mně osobně se tento design líbí. ;)
z0om
Profil
Pěkné :) jen bych změnil font u odkazů... (myslím to tučné podtržené - zdá se mi moc na sebe nalepená písmenka)
Lexter
Profil
Mě se to líbí :).
joe
Profil
Líbí se mi to.

poznámky:

viz z0om
Toho červeného panáčka by chtělo zbarvit do více fialové, aby to odpovídalo barvě v okolí.
Font, který je vyhlazený vypadá nějak rozpytě.
U těch kulatých buttonků bych nedával stín a jsou nějaké oříznuté, nejsou kulaté na první pohled..
Nelíbí se mi zubatý začátek patičky.
Ty samolepky přelepující obsahovou část se mi tam nehodí.
Stín pod panáčky je udělán nejspíše na bílý podklad - nehodí se tedy na modrém pozadí - tj. pro ty, co jsou v hlavičce a ty nad patičkou.
tomas657
Profil
Fakt pekný design... možno ešte zopár detailov by šlo vylepšiť, ale inak fakt pekný design
Ghosting
Profil
Je to hezké, mě se to líbí.
yurry
Profil *
2:tomas657 Budem povdacny za tie spominane detaily :) kazdy napad na vylepsenie rad privitam
jage
Profil *
Veľmi pekné, ale tie samolepky by som dal preč a namiesto nich použil niečo iné, čo by navodzovalo dojem, že tá časť stránky sa vznáša. Na balóniky je tam málo miesta, takže neviem, čo by to mohlo byť:-)
A ešte jeden detail, ale zrejme o tom vieš: Úvodná stránka
r0me0
Profil
velice povedené, možná bych ještě zapracoval na patičce, zdá se mi tak trochu odfláknutá
Dranel
Profil
Pozor na šířku webu, nějakých 960px by asi neměl přesáhnout...
chil
Profil
hm ... musim rict ze pokud se jedna o tvoji osobni prezentaci tak bych radsi volil stavajici design. tento navrh je bez napadu, uz jsem to videl aspon desetkrat, tim myslim kombinace barev, prvky, pics ... stavajici design ma napad a je prijemny na oko, novy je obycejny a zaujme daleko mene ... pouze muj nazor ;) at se dari! :)
Millos
Profil
nemam vyhrady, je to pekne

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0