Autor Zpráva
whitwa
Profil
Zdravím kolegy,

zajímal by mě jakýkoliv váš názor, postřeh či kritika ve všech směrech na mé stránky www.whitwa.net. Jinak stále na nich pracuju, takže ještě nejsou hotové acesskeye, stránky s prohlášením o přístupnosti a autorskými právy. A stále čekám na zprovoznění mod_rewrite pro hezčí trvalinky. Dále si nejsem jist s designem praveho menu skrz CSS, a zda neni moc rozostřené to tetování v logu. Budu vděčný za jakoukoliv reakci :) (slušnou)

Díky všem... Jakub Krčmář ("whitwa")
Acci
Profil
Kolikrát to tu budu stále opakovat. Tento web není XHTML 1.1 validní, protože posílá špatný MIME typ.
whitwa
Profil
Můžete to rozvést? Díky
Acci
Profil
http://acci.wz.cz/webdesign/jak-na-xhtml-11.acci
whitwa
Profil
No o tomto problému jsem už něco slyšel ale zatím žádné problémy nejsou tak si nemyslím že by bylo nutné vrtat do wordpressu ten skript, nebo snad existuje nějaký argument, který jsem přehlédl?
Acci
Profil
whitwa
Problémy s tím nejsou, ale je to nevalidní
whitwa
Profil
No dobrá, už to chápu, ale tvůj skript nefunguje jak má...
whitwa
Profil
tak uz bylo po icq vse vyreseno :)
flying gentleman
Profil
Acci: Kdyby někdo hledal frázi "validní xhtml 1.1 strict", najde tvou odpověď "posílá špatný mimetyp. Sorry za OT, ale stejně: nedalo by se udělat důležitý téma-takový to s tím výkřičníkem- kam by Acci napsal, jak udělat xhtml 1.1 strict? Protože se to opakuje zhruba dvakrát do týdne.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0