Autor Zpráva
matak
Profil
takový malý roadmap najdete tady

http://navrh.solisshop.cz/pinguin/

zejména tyto designy

navrh3_resize.jpg
pinguin1.jpg
pinguin4.jpg

díky
RockFire
Profil
navrh1_resize.jpg se mi vůbec nelíbí. Všechny disgny jsou moc široké.
Railbot
Profil
Při vyšším rozlišení (šířka) nebude useknuté pozadí webu vypadat zrovna nejlépe.
ninja
Profil
me prijde nejlepsi navrh3_resize.jpg
matak
Profil
jestli muzu poprosit tak spíš kritiku, nikoho nešetřit prosím, už se na tom vystřídalo 5 grafiků a vždycky to nějaký názor u zákazníka shodil, tak bych rád měl všechny výtky pohromadě :) on to chce mít dokonalé a dojem mu vždycky shodí jeden člověk
desperator
Profil *
Cau, som uz nieco cez 6rokov grafik, tak to ber nieco ako profi kriticky pohlad na design ;) Ked vravis ze na tom robilo 5 grafikov, dost slabe aspon tieto. Stripes design :) (to su tie sikme pasiky, su skoro vsade), nehodiace sa tiene, grafik skor pracoval na tom aby to posobilo ako nieco graficky 'tazke', priliz vela efektov, dokonca tych istych nie vhodne pouzitych.Junior grafik, predpokladam ze v ramci rozpoctu ale najlepsi mozny (tipol som, ak nie napis icq, design ti urobim ;) ), suma sumarom, nie zle, ale slabe
Majcese
joe
Profil
Kdybych si měl vybrat, tak asi šáhnu po pinguin1.jpg

Jen bych do patičky nedával hover a místo tmavého (možná černého? už pomalu nevidim) pozadí bych dal nějakou fotku z těch, co jsou jinde.
Hlavička mi přijde taková docela smutná, líbilo by se mi, kdyby to hlavní menu a přihlašovací formulář byly v červené barvě, jako je ta mega akce. Určitě by to web oživilo a vypadalo by to živěji.
ninja
Profil
matak: radeji nez nazory grafiku u nahledu rozmazte texty, vytisknete, predlozte 5 ruznym lidem a chtejte po nich urcit zakladni navigacni body.

Domnivam se ze vetsina grafiku v tom obchode nakupovat nebude, takze je jejich nazor vcelku irelevantni.
desperator
Profil *
2:ninja
Grafik ktory ma za sebou 150 designov pravdepodobne vie (aspon sa to od neho ocakava) ako postavit navigaciu, urobit stranku dostatocne prevzdusnenu, prehladnu pri tom cistu a peknu. Tvoj postoj sice nie je zly, ale dalo by sa povedat ze ked na biele pozadie hodim horizontalnu a vertikalnu (produkty) navigaciu, pod to text, tak to bude prehladne, a kazdy 'bezny uzivatel' ti povie zakladne navigacne body. Matak chcel kritiku designu... Proste web moze byt skaredy a prehladny zaroven... (nevravim ze tento je 'skaredy':) )
joe
Profil
desperator
ninja chtěl nejspíš upozornit na použitelnost webu, která do tvorby designů samozřejmě taky patří. Tvé odpovědi na šest let zkušeností s tvorbou grafických webů moc nevypadají.

Podíval jsem se ještě jednou na všechny návrhy, jakýkoli návrh kde byly pruhy jsem vyloučil, ani jeden není zrovna moc pěkný. Takže u mě pořád vede pinguin1.jpg, je nejpřehlednější. Ještě by to chtělo upravit levé menu, podkategorie nejsou příliš zřetelné (+ to co jsem psal nahoře). A zvolit jiný font na text v hlavičce a na mega akci, není to zrovna čitelné.
Millos
Profil
mne sa pacia vsetky
z0om
Profil
Mě se nejvíce líbí:
* Pinguin1
* navrh2

u *navrh2 se mi nelíbí rozamzaný obrázek v headeru...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0