Autor Zpráva
Študy
Profil
Prosím zkrytizujte http://study.profitux.cz/air/
Dík ;)
eDrupal
Profil *
Ten text v menu by bylo lepší posunout trochu do prava, aby nebyl tak nalepený na okraj stránky.
johnl
Profil
Nemám rád hranatej design ( logo, puška a maskáčový pozadí ) :D
Študy
Profil
jak to myslíš? :-))
Miloš
Profil
1) Rámeček se mi v Opeře poněkud rozpadá.
2) Patkové písmo má na webu (oproti knize) horší čitelnost. Tu zlepšíš buď změnou za bezpatkové, nebo zvýšením line-height.
3) Počet písmen na řádku je zhlediska ergonomie na hranici únosnosti. Písmenka bych mírně zvětšil.
johnl
Profil
Blbě jsem to popsal :D Otevřu si stránku a první co uvidím je nápis logo, logo.. A kouknu na něj, vydím že nemá žádný vyhlazení a že je nejspíš napsaný v malování protože má u okraj kostičky, to samý ta zbraň a ten maskáčovej roh za zbraní..
Študy
Profil
Reaguji na Miloše:
Prosim tě mohl bys mi to vyfotit v té opeře? mně to totiž funguje dobře...
Študy
Profil
Reaguji na johnl:
Jo ták to máš pravdu ;) napravím
Miloš
Profil
Po zvětšení písmen už rámeček nezlobí.
Říkám si jen, jestli to není druhý extrém, jestli ta velikost už není moc. Každopádně pořád lepší moc velká a čitelná, než malá a nečitelná.
Študy
Profil
Co teď? Spokojení? :-)
Miloš
Profil
Trochu mě ruší text-indexnt „odstavců“ (ty uvozovky proto, že <div> není odstavec; odstavec je <p> doporučuji prostudovat www.semantika.name).
V analogii ke knižní sazbě – v americké je zvykem oddělovat odstavce odsazením (margin-top/bottom), v čestké odstavcouvou zarážkou (text-indent). I když jsme na webu, kombinace mi připadá divná. Zkus se podívat na následující varianty:
1) text-indent: 1.5em (větší než máš; osobně volím 1.5 až 2em) + nulový margin-top/bottom
2) žádná odstavcová zarážka, ale ponech stávající marginy
a porovnej je jak mezi sebou, tak se současným hybridem. Co ti přijde nejlepší?
Študy
Profil
odstavce už jsou odstavce a dal jsem tam text-indent: 1.5em; je to asi fakt nej ;)
dik
z0om
Profil
Odkaz
Nemělo by být dole napsáno nový článek jako mladý a ne noví?
:D
Študy
Profil
no to je jen narychlo :-D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0