Autor Zpráva
johnl
Jak se vám líbí můj nový návrh na vzhled webu johnblog.wz.cz?? Návrh: www.johnblog.wz.cz/3.0.1/
Taps
johnl
1) odkaz by měl být vždy podtržen

Těžko se hodnotí web, když není zcela dodělán a plně funkční
johnl
Odkazy jsem opravil..

Chápu že je to těžší hodnotit takhle, ale design je dokončený a obsah hlavního sloupce je skoro stejný a v informacích bude toplist, v odkazích budou samozřejmě odkazy a v reklamě nejspíš reklama od google AdSense (v modré nebo oranžové barvě)

Doufám že mi ještě někdo napíše rád bych věděl jestli je to lepší než před tím, a jestli to můžu již dát na web..Popřípadě co ještě zlepšit.. Děkuji..
krakatoa
Profil *
Mně vadí ve vodorovném menu umístění odkazů zrovna kde je přechod dvou barev na pozadí, působí to na mě rušivě a tak nějak nenormálně :-)
zatinka
Mě ta hlavička připadá divná, jakoby rozbitá, i když není. Jednak se mi nelíbí dost velká reklama, která mi v hlavičce přijde nevhodná, druhak to ruší výrazný šedý stín. Přechod oranžového pozadí do modré hlavičky je příliš ostrý na můj vkus (navíc modrá sahá asi o pixel níže než oranžové pozadí), na menu mám stejný názor jako kolega krakatoa. Přechod barev byl udělala plynulý, dá se krásně vyrobit např. ve PhotoFiltre.
johnl
krakatoa
Menu jsem předělal..

Web je komplatní na adrese: JOHNBLOG.wz.cz
Vrabecek
ten stin u článků bys měl horizontalne otocit, protoze vlevo je to strašně strohý a neni nijak oddelena stranka od zbytku a v pravo je to přeplácaný...proste ten stín otoč aby začínal vlevo a končil vpravo..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: