Autor Zpráva
Flor
Profil *
Co říkáte na projekt http://www.sere.me ? Líbí se vám grafika webu, logo? Předem díky
iFlux
Profil
Podle mně dobrý nápad. ;) A grafika hlavně to logo se mi dost líbí.
fuckin
Profil
tak tento web me NESERE ! Paradni napad, tleskam. Grafika taky OK.
vynalezce
Profil
zajimavy napad jediny problem je to ze prosazuje urcite nazory chtelo by to byt otevrenejsi jinym nazorum

treba rusko.sere.me atd
fandaa
Profil
vynalezce
Klidně můžeš vyjadřovat i svůj názor: Pokud i vás trápí nějaká ta osina, nabízím možnost její prezentace pod výstižným doménovým jménem typu osina.sere.me. Poskytnutí prostoru je zcela zdarma - máte-li zájem pište na email osina@sere.me.

Flor
Web celkově dobrý, snad mi tam jen chybí patička s informacemi o autorech. :-)
tiso
Profil
Rozsypaný čaj v kdo.sere.me
Flor
Profil *
Diky za pozitivni komentare

Fandaa: to je fakt, brzy doplnim, i s datem publikovani resp. aktualizaci tematu
tiso: to uz mi nekdo rikal, mas Operu? Bohuzel s tim asi nic neudelam, ankety jsou z Blueboard
joe
Profil
Flor
A k čemu, že ten web vlastně vůbec je? Nějak nevidím nikde formulář na přidání vlastního příspěvku... takhle je to dost o ničem.

viz tiso. Na stránce kdo.sere.me je první a třetí anketa s nesprávným kódováním. Určitě to jde nějak zvolit, protože prostřední anketa je v pořádku.
Flor
Profil *
joe: Komentáře se načítají z Twitteru. Založení vlastního tématu je zatím možné akorát po domluvě přes email, to budu ještě řešit, ale zas to nechci udělat úplně automaticky.
S těma anketama je to v tom případě hodně divný, ankety mají společný základ (vznikly klonováním) a jsou nastaveny naprosto totožně.
joe
Profil
Flor
Tak to je divné, se zkus poradit s nějakým helpdeskem na Blueboardu (jinak mám Operu 10).
Vrabecek
Profil
hele super web...jen ti blbne kodovani v ankete kdo.sere.me .mam nejnovejsi Operu ale tou to asi nebude :P kod pěknej, parada, potlesk :P

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0