Autor Zpráva
Zhilak
Profil
Ahoj,

chtěl bych Váš názor na tento sportovní portál na adrese www.thefansbase.com . Chtěli bychom se stát jedním z předních sportovních portálu na českém internetu. Zkritizujte vše co Vás napadne :-)

Díky.
Kcko
Profil
- spatna grafika
- neprehlednost
- naplacane pate pres devate
- nadpisy v CZ i v EN

Proste tam koukam a nevim co si mam cist , na co mam kliknout. Zamer dobry, provedeni spatne

Podivej se napriklad na Eurofotbal.cz ...
Zhilak
Profil
Kcko. Ty nadpisy chápu, že mohou být pro někoho popudivé. Ale nevím v čem je špatná grafika, mohl bys být konkrétní? Nepřehledné se mi to tedy také nezdá, ale to už je asi o zvyku. Mně osobně se právě třeba Eurofotbal moc nelíbí, ale to už je také individuální záležitost.
Chuck
Profil
Asi takhle: Je to podle mě dobrý a pěkný web, který má chyby.
- hlavička by mohla něco obsahovat
- nevím, kam se mám dívat, když tam přijdu - oči cestují z jedné lišty do druhé a neví, co číst jako první
- udělej větší mezery mezi jednotlivými prvky (margin a padding)
- nepleť do textu angličtinu - v názvu ji beru, ale "top fans" nebo "poslední wallpapers" či "thumbs from the fans" by měly co nevidět zmizet, nebo můj postoj, že je to kvalitní web odejde tak rychle, jako přišel
- škaredý registrační formulář - http://www.thefansbase.com/registrace - nesourodost, chybí mezery a nějaký text/vysvětlení
- menu - čára za "fans" je posunutá o pár px dolů
Vrabecek
Profil
pěkný menu. akorát by to chtělo aby když se rozbalí menu a najede se na nějakou jeho položku, aby hlavní odkaz zůstal stejnej jako po najetí. dá se to udělat pres jQuery, cca dva řádky :P
Štefan
Profil *
Dobré je, že máte kvalitní obsah a texty, ale ta grafika je o ničem.
joe
Profil
Vrabecek
Aha a na takovou věc sí dávat na web jQuery? Ty jsi dobrý. S normálním JS to jde na jeden řádek.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0