Autor Zpráva
lopik
Profil
po dlhych 3 rokoch som sa odhodlal do redesignu mojich stranok a teraz vas prosim o jeho zhodnotenie:

www.jarlu.com
Tomashek
Profil
Chybí mi hover efekt v menu.. jinak mně to příjde dobré.
Miloš
Profil
Stránky na první dojem působí příjemně.
Přesto se najde (téměř na každém webu) pár věcí k vylepšení:
1) Kladně hodnotím, že má každá stránka svůj <title>.
Vylepšil bych to ale názvem webu:
<title>Pár slov o nás – JARLU dizajn - tvorba internetových web stránok</title>
<title>Produkty – JARLU dizajn - tvorba internetových web stránok</title>
atd…

2) V IE 6 nejde zvětšovat písmenka.
3) Rolující „Výber z referencií“ považuji za obtěžující – nemám rád, když se něco bez vyzvání hýbe.
4) Kontaktní stránka by měla obsahovat kontaktní formulář; jinak – vzhledem k duplicitě údajů, obsažených již v hlavičce – mi její existence připadá zbytečná.
5) Postrádám tiskový styl
ninja
Profil
lopik: doporucil bych se znovu zamyslet nad smyslem stranek "Produkty" a "Cennik".
lopik
Profil
Miloš
zrejme ten title este nejak upravim a v kontakte sa nachadzaju kontaktne formulare, ale to az ked kliknes na nejaku osobu z kontaktu. a co sa tyka tlacoveho stylu este sa s tym vyhram

ninja
mozes mi to prosim priblizit?
Miloš
Profil
Tak to by mě (s tím formulářem) nenapadlo. Tady bych volil variantu s viditelným formulářem a na prvním řádku udělal pro adresáta namísto inputu radiobutton nebo (bylo-li by vhodné umožnit poslání e-mailu oběma) checkbox.
Taky by nevypadalo špatně namísto textového inputu použít roletku (select) s volbami ----, 1. a 2. jméno (---- pro nevyplněné, aby nebylo jedno už předvolené).
ninja
Profil
lopik: Proc mate stranku "Cennik" kdyz tam cenik neni?! Stejne tak produkty, vzdyt zadne nemate.
MajoCQ
Profil
Prvá vec čo mi udrelo do očí je menu - konkrétne tie machule pred každým odkazom - sú neestetické a ešte sú navyše aj v rôznych vzdialenostiach od odkazu
Tiež by som zmenil hlavičku - tá textúra pôsobí tak divne a celkovo tá hlavička nie je hodná dizajnérskeho šudia - aj jednoduchý dizajn sa dá urobiť lepšie
Tak ako už bolo spomenuté, tak odporúčam redukovať počet stránok - napr. zlúčiť produkty a cenník, úvod a o nás

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0