Autor Zpráva
Tomik
Profil
Přeji všem dobrý den!
Chtěl bych vás poprosit o kritiku stránky http://tomik.jmx.cz/tridni , jedná se o návrh vzhledu, takže nejsou funkční žádné odkazy, ani funkce, jde mi jen o kritiku vzhledu. Jinak co se týče grafiky, tak hlavička, která je nyní celá v JPEGu, bude zčásti textová (nápis Třídní stránky...) a obrázek tam bude jen to ořezávátko... samozřejmě bude hlavička klikací...
Testoval jsem jen na FF a na IE6, protože nemám přístup k mému PC a pracuji na notebooku, kde nemám jiné prohlížeče, takže kdyby se našel nějaký dobrodinec s Operou, Mozillou a staršími IE a udělal screenshot, byl bych velmi vděčný.

Díky Tomik
Charlie
Profil
Mam pouze tri vyhrady:

~ Slovni spojeni "detailnejsi statistiky" neni prilis obratne
~ "Zmena podobizny", to pusobi jako ze stredoveku :-]
~ Sekce statistiky... Vetsina vyvojaru ma tendenci delat co nejpodrobnejsi nejdokonalejsi statistiky, ktere ale vubec nikoho nezajimaji. Radsi bych do tohoto okenka dal treba jmenovity seznam lidi, kteri jsou online. To pusobi vice pratelsky, tridni stranky by nemely byt moc nepratelske.
Tomik
Profil
Díky za připomínky, ale jak jsem psal je to pouze návrch vzhledu, texty jsem si jen tak vycucal z prstu, takže je neber přiliš vážně, ale díky, s tím seznamem online lidí určitě něco udělám, až to budu programovat.
marfig
Profil
Mel bych pripominku k hornimu logu, jpg neni na toto vhodny, budto gif nebo png. Jpg nepusobi pekne na to pismo.
adams
Profil
zmen barvy odkazu a vynech tu modrou pri najeti na odkaz
Tomik
Profil
marfig
Jak jsem již napsal nahoře, to logo bude nakonec textové a jediný obrázek tam bude to ořezávátko. Ale díky.

adams
Jj. S tím budu muset něco provést, budu si muset pohrát s odkazy a hovery. Díky
marfig
Profil
Tomik
Promin, nevsimnul jsem si toho...
Anonymní
Profil *
http://www.cirdan.kvalitne.cz/triedna.jpg tu to mas ako to vyzera v opere....
Tomik
Profil
Anonymní
Díky, tak to je celkem v pohodě, jen to nekončí až u konce stránky.. to budu muset doladit, až budu mít k dispozici větší monitor. Jinak díky moc... :D
AMD
Profil
V Konqueroru 3.4.2 good, ale dole je to useklý, to je fakt :)
Cirdan
Profil *
heh... ten anonym to som bol ja...
akoze to ma byt natiahnute na celu stranku????
skus dat tomu vysku 100%... mozno to pomoze....
staa
Profil
stranke by pomohlo ak by si spravil nejaky prijemnejsi header ten napis trieda ma moc nezaujal...skoda.

to "nahoru" vo footri pripomina polozku v menu skus to nejako odlisit.

pouzi inu farbu odkazov henta modra sa tam velmi nehodiiii.

skus nejaky bg. spravit pomohlo by
Reg
Profil
Na té stránce se mi hrozně hnusí ta barva pozadí u hover. Beru změnu barvy textu nebo podtrhbutí, ale tohle...
Jo a nadpis 6 je hroznym písmem.
Fred
Profil
Moc pěkný kód, menu za obsahem, všechno co tam má být, nepředivováno, to jsem dlouho neviděl.
Tomik
Profil
Fred
Díky ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0