Autor Zpráva
lagin
Profil
Nejake navrhy na vylepseni, pripominky, ... Uvitam cokoli. Predem diky.

www.assist.cz
Pan X
Profil
d pěkný, mě se to celkem líbí. Je to přehledné a jedduché
ninja
Profil
"Vítejte v Assistu

Nevíte si rady?
Nabízíme služby, podporu a řešení..."

Naprosto nic nerikajici. Radsi tam pouzijte text s title stranky.
lagin
Profil
Navrh predan. :) Diky... neco dalsiho?
Mistr
Profil
lagin:
(1) Postrádám nějaký poddtitul nebo ve zkratce napsáno, čemu se firma věnuje. Otevřela se mi stránka firmy a já nevím, o co jde.
(2) Nějaké hledání na webu neplánuješ?
(3) Ve stránce kontaktů si oprav Česká republika.
(4) Jako poznámku k úvaze Ti dávám, zda nechceš dát u kontaktů za nadpisek Adresa také dvojtečku, když už je i za ostatními podobně graficky vyvedenými prvky.
(5) Doplnil bych informace o učební či školící místnosti (její vybavení, fotografie apod.).
lagin
Profil
ad 1. Navrhnu lidem co pisou texty.
ad 2. Hledani jsem puvodne planoval u skoleni. Nakonec mi ale prislo zbytecne... mohl bys rict, co by se melo vyhledavanim hledat?
ad 3. Opraveno.
ad 4. Upraveno.
ad 5. Super napad. :) Urcite v brzke dobe upravim.

Diky za nazor.
Mistr
Profil
lagin:
ad 2. (...) mohl bys rict, co by se melo vyhledavanim hledat?
Měl jsem na mysli klasické prohledávání stránek. Zvaž, prosím, zda jej využiješ.
lagin
Profil
Dle meho nazoru je u naseho webu vyhledavani zbytecne.

A jestli mohu mit jeste jednu otazku...
Myslite si, ze by webu prospelo, kdyby ty dve sede barvy pozadi co jsou v hlavni casti webu byly jeste o neco tmavsi?
Mistr
Profil
lagin:
by webu prospelo, kdyby ty dve sede barvy pozadi co jsou v hlavni casti webu byly jeste o neco tmavsi
Můžeme to zkusit. Zda by mu to prospělo, uvidíme až podle výsledku. Asi by jej to trochu oživilo.

A kdyby se s tím ještě odstranila ta rozlehlá SEO "čuňačinka", co je úplně naspodu, tak by to myslím bylo ještě lepší. :-)
lagin
Profil
Bohuzel ne vsechny veci zalezi na me, ac jsem jedinej, kdo ve firme web dela. Byt to ale na me, take bych to hned dal pryc.
Pozadi udelam behem dneska a poslu print screen. Na ostrou verzi to davat nechci.
lagin
Profil
Tak pozadi o neco malo ztmaveno.
Mistr
Profil
lagin:
pozadi o neco malo ztmaveno
Není špatné. Pak lze uvažovat, zda neprotáhnout ten úzký sloupeček vlevo do stejné délky jako je ten sloupeček vpravo.
lagin
Profil
To prave zalezi na velikosti obsahu v tom pravem sloupecku. Nekdy je kratsi ten a podruhe ten druhy. Jen na uvodni strance to je srovnane.
Ja si myslim, ze kdyby to bylo protazene podle toho delsiho divu, tak by tam pak bylo moc sedeho.
Štefan
Profil *
Graficky je to hodně nezajímavé, zkuste se inspirovat, třeba tady: http://bestwebgallery.com/

Hodně štěstí při úpravách :-)
lagin
Profil
Bohuzel, to co vidite je koupena sablona, takze ta uz se nijak markantne predelavat nebude.
Mr. BB
Profil *
Štefan
Graficky je to hodně nezajímavé
Nesouhlasím. Ba naopak si myslím, že pro web s touto tématikou je decentní a přehledný design laděný do odstínů šedé s občasnými sytě oranžovými až červenými prvky více než dobrý.

Mistr
„ad 2. (...) mohl bys rict, co by se melo vyhledavanim hledat?“
Měl jsem na mysli klasické prohledávání stránek. Zvaž, prosím, zda jej využiješ.

Na stránkách tohoto rozsahu opravdu není co hledat.
Mistr
Profil
Mr. BB
Na stránkách tohoto rozsahu opravdu není co hledat.
Proč znovu opakuješ již jednou zde uvedený [#8] názor? Chceš snad Klausovsky uvést, že na webu není, ale opravdu není co hledat?

lagin
Měl bych ještě dvě poznámky:
(1) Proč neuvést ve stránce s kontakty telefon, fax a e-mail na jednotlivé řádky pod sebe?
(2) Prosím zkontroluj, zda je nápis Hardware (operační systém) ze stránky AS/400 dostatečně kontrastní vůči novému, ztmavenému pozadí. Domnívám se, že nikoliv.
lagin
Profil
ad 1. Byt to na me, je to tak, ale vyssi sila si to preje takhle.
ad 2. Upraveno, diky za upozorneni.
Vrabecek
Profil
v opeře 10 při projíždění menu blikne, chilinku je vidět dokonce alternativní text než se načte obrázek..asi zas ta cache apod..i tak by bylo lepší nemít v menu na pozadí dva obrázky ale jen jeden a měnit pouze background-pozition. jakože ty obrazky spojit do jednoho, nvm jak se tomu rika :)
lagin
Profil
Vrabecek: Ona uz je Opera 10 k dostani v ostre verzi?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0