Autor Zpráva
Hasvn
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

Tady mám další verze stránka www.hasvn.ic.cz, a potřebuju zhodnotit takže jen do mně :)
Hasvn
Profil *
nebo domena http://hasvn.tk/
embee
No, celkove vzato to ujde, nicmene par veci bych vytknul.

To hlavni je asi nepuvodni grafika... je mi jasne, ze se jedna o kolaz, ale aspon ty obrazky uprav tak, aby neslo poznat, ze nejsou tvoje. Napr. pouzivani apple ikon je krajne nevhodne - bud si udelej svoje, nebo pouzij nejake ne tak provarene.

Jine graficke prvky jsou dost nesjednocene - napr. tuzka, jakozto jednoduuchy vektor, nekoresponduje prilis s jinymi elementy jako napr. iPhone ci prehravac videa - pusobi to jako pest na oko.

Pocitadlo navstev je zbytecne. Jediny, koho tento udaj muze potencionalne zajimat, jsi ty sam - a na to jsou mnohem lepsi hostingove statistiky.

Taky ucel videa mi trochu unika... asi ho tam mas proto, ze jsi fanda toho serialu nebo co to je, ale jakozto navstevnikovi mi to samo o sobe nic nerekne a uprimne receno netusim, proc bych se na to mel divat. Pokud se jedna o promo, mel bys to vice zduraznit. oprav si chybu ve skriptu - po dohrani videa se nic nedeje a obrazovka zustava cerna.

Obsahove casti je venovano prilis malo mista na ukor grafickych elementu, menu take zanika a to je spatne - obsahova cast a menu by mely byt nejvyraznejsi elementy na strance, protoze jsou nejdulezitejsi a grafika ma pouze dokreslovat zbytek.

Celkove vzato je to celkem pohodova stranka, nicmene jak uz jsem naznacil - mam obavy o puvodnost grafiky, coz by samo o sobe stranku posunulo nekam do jistych mist.

Co se interaktivity tyce - je dobre, ze si s ni hrajes, ale opet - v dobrem designu ma vsechno mit svuj ucel - u techto interaktivnich udelatek zadny ucel nevidim - napr. k cemu je dobre kliknout na tuzku, abych uvidel obrazek kompasu? jaky to ma ucel? co to ma sdelit? Zacni si klast tyto otazky, a budes delat dobre weby.

p.s.: zkus pouzivat vyhlazene fonty vsude, popr. pouzit jiny font na menu - italics s aliasingem vypada proste strasne
Hasvn
Profil *
Co se tyče obsah, jěstě doplním. Kromě pozadí, fotky, motyl, cd a poznamkové bloky, ostatní jsem vzal na googl :). Upřímě taky to nechci ale jěstě musím se hodně naučit abych mohl kreslit v photoshopu takové obrázky, hlavně ten hrnek caffe. Tužka jsem odstranil, snad najdu lepší... Ale děkuju, aspon jsem dostal nějaký názor, už jsem si myslel že tady na forum nikdo nechodí :)
Yourk
Profil *
Mě se web líbý, ale mám radějy weby typické než takové originální. Pokud můžu doporučit skus tam přidat nějakou značku k tomu CD jako že je to vypnutí zvuku. Chvilku jsem musel hledat než jsem přišel na to kde se zvuk vypíná. Jina kstránka je povedená...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: