Autor Zpráva
monkey
Profil *
Ahoj

prosim skuste pozriet tieto nove stranky pre jednu restauraciu ja to pozeram doma na 2 PC (64bit a 32bit) a na jednom mi visi formular ak dam odoslat bez udajov a na druhom je to ok ....
( visi v takom zmysle ze ak odoslem prazdny formular vybehnu mi upozornenia co sa nezadalo ak prejdem na dalsiu stranu povedzme restauracia a vratim sa spat na uvod tak to tam stale visi tie cervene texty neviem preco ... robi mi to na tom 32 bit OS na 64 bit OS je to OK ! ).

vdaka
monkey
Profil *
este ten odkaz sice je to v nadpise ale ak by niekto nevedel :)
fuckin
Profil
neplet sem 32bit a 64bit, to s weby nema nic spolecneho, na 64bitu se ti to zobrazuje jinak z duvodu ze mas jiny prohlizec (popr. jinou verzi). Nebo z duvodu vypnuteho js.
Lexter
Profil
Není to nejhorší, ale co by podle mě prospělo:

1) Veškeré zvuky pryč
2) Hlavička s navigací nemá html náhradu. Já mám standardně flash blokován, takže jsem nic neviděl.
4) Hover efekt příliš "brutální", jemnější by prospěl. Vůbec, hlavičku pomocí flashe nedělal.
5) Na podstránkách bych zrušil fotografie pod hlavičkou. Na úvodce to zas až tak moc nevadí, ale dlouhodobě odsouvat obsah není vhodné.
6) Pohraj si s formátováním. Nadpisy jsou fajn, ale myslím, že by byli hezčí bez boldu a trochu větší.
7) Vyšší line-height a větší text.
8) Mohl bys vyzkoušet patkový a dobře čitelný typu Georgia, možna pak Tahoma by mi přišla vhodnější. Je docela hutná a s dobrým řádkováním dělá divy.
9) Postrádám klikací logo.
10) Srovnat oddělující čárky v šedém boxu v levém sloupci.
11) Na můj vkus poněkud předivováno.
Lexter
Profil
12) Upřednostňoval bych title ve tvaru Reštaurácia - Chata Majdán bez těch dvojteček.
monkey
Profil *
Lexter
vzdy si rad precitam tvoje rady a posudky mas v tom prehlad a hlavne jasne a strucne odpovede super :) este sa stym pohram ...
ten flash mi tiez po case pozeranie leze na nervi myslel som ze to ako tak ozivi ale vidim ze ani nie ...


vdaka

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0