Autor Zpráva
Coe
Profil
Zajímal by mě Váš názor na tento e-shop www.i-tricko.cz jak vzhledově tak aji navržené potisky + cena...

Dík za každý názor
tomas657
Profil
Na e-shop dosť netradičný design... a hlavička by mohla byť riešená inak ako cez Flash....
Coe
Profil
Na e-shop dosť netradičný design... a hlavička by mohla byť riešená inak ako cez Flash....

není to přímo e-shop ale affilate.... hmm flash by to měl aspoň trochu oživit
tomas657
Profil
flash by to měl aspoň trochu oživit
no neviem či by to oživil niekomu, kto nemá nainštalovaný flash player...
Coe
Profil
no neviem či by to oživil niekomu, kto nemá nainštalovaný flash player...

kdo nemá bude mít text.. :-) a menu tam je další, tekže bych v tomhle problém neviděl
shaggy
Profil
Coe
hmm flash by to měl aspoň trochu oživit
Presne. Flash by to mal oživiť, ale to nie je prípad tohto webu. Flash je tam použitý úplne zbytočne (v hlavičke stránky), absolútne nevyužívaš možnosti flashu. A tých pár zábleskov, ktoré sa tam objavia nepovažujem za oživenie stránky.
Nox
Profil
Celkově nekvalitní a lacině (ten lesk) vypadající design, působí nedůvěryhodně...
Coe
Profil
Celkově nekvalitní a lacině (ten lesk) vypadající design, působí nedůvěryhodně...

to snad ne ?.. myslel jsem si opak : )
panterek
Profil
Na mě to nepůsobí nijak špatně...jsem ale hodně velký laik, takže se na to nedívám jako odborník, ale jako brouzdatel po netu :-)...pokud bych hledal trička s potiskem a narazil na tuto stránku, určitě bych byl spokojený, zvlášť s možností navržení nebo úpravy dle obrazu svého..podle mě vydařené.

Edit: Samozřejmě, pokud je nutný k prohlížení flash nebo cokoliv jiného, může to být otravné pro ty, co ho nemají...ideální je web, kde není potřeba nic doinstalovávat a všechno bude všude fungovat, pokud to ale bude fungovat i pro "neflešáky", byl bych určitě spokojený...jen jsem ještě nepřišel na to, proč většinou musím 2x kliknout na odkaz, aby se spustil...konkrétně odkazy v hlavičce. A další věc, když dám "upravit on-line", chápu to tak, že model trička zůstane stejný, včetně obrázku a já si ho jen nějak doupravím...když ale kliknu na jakékoliv tričko a dám "upravit on-line", objeví se vždy prázdné zelené tričko...pak mi přijde zbytečné u každého trička tuto možnost dávat, nehledě na to, že po kliknutí právě na tento odkaz mi to přejede do prázdného místa...TEXT (akční nabídka atd...) pak úprava trička...pak prázdné místo(sem mi to najede) a pod ním další text (tričko s potiskem za babku atd....)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0