Autor Zpráva
Ja
Profil *
Vážení pánové a dámy, prosím o zhodnocení webu Odkaz
Mám zájem nejvíc o diskusní fórum (pokud někdo zhlédne podobnost tomuto diskusnímu fóru, není to náhoda), funkčnost a bezpečnost.
2) začínající webdesigneři a kodeři si po zaregistrování mohou zdarma nahrát dvě své nejlepší stránky, nebo práce s logem a kontaktem ( pokud někdo omylem, nechá na svých stránkách odkaz na okoloprahy.cz budu jen rád, ale není to povinnost)
3) jsou tam drobné kosmetické a další chybičky o kterých víme, tak aby se v případě vašeho zájmu zhodnotit tyto stránky neopakovaly viditelné závady, to nemusíte komentovat, spíše něco skrytého co není vidět.
4) se zpožděním se plná verze objeví na správné adrese, ale všechno co vložíte a registrační údaje samozřejmě zůstanou. Tato testovací adresa je plně funkční (doufám)
5) pokud někdo má, nebo bude mít nápad pro sekci na fóru nebo pro obsah webu, může přidat článek online a když to bude zajímavé, rád ho přidám do oficiální nabídky.
Nox
Profil
Prvně jsem si myslel, že si si spletl odkaz...nevypadá to moc dobře, vůbec ani po dlouhé době netuším, o čem ten web je,
chaotický, nehezký a nepřehledný

Realitní kancelář, firma, webdesignér? to je hodně mišmaš, hlavně to poslední tam působí jako pěst na oko...souvislost s obsahem webu?
Aha, už něco mám... "okolo Prahy", no, ale stejně mi to moc neříká...

Toť můj názor
Ja
Profil *
Nox
"to je hodně mišmaš" - je to o všem okolo prahy. A doufam že si každy něco najde. Díki za nazor ale
"Mám zájem nejvíc o diskusní fórum , funkčnost a bezpečnost"
shaggy
Profil
Som jediný, kto nepochopil o čo v tejto téme ide? V prvom príspevku sa spomína nejaké diskusné fórum/stránka pre webdizajnérov, kam si môžu ľudia pridávať svoje práce (stránky). Ale keď idem na ten web, tak vidím iba niečo nedokončené (neviem to popísať, netuším o čo ide). Podľa názvu a mapky usudzujem, že to súvisí s Prahou, ale potom nechápem, ako to súvisí s webdizajnom.

Ja
A doufam že si každy něco najde. Díki za nazor ale
"Mám zájem nejvíc o diskusní fórum , funkčnost a bezpečnost"

Tak si tam to diskusné fórum urob a zameraj sa na funkčnosť a bezpečnosť. Čo čakáš od nás? Ja naozaj neviem.
Ja
Profil *
shaggy
Za prvé můžeš odpovědět všechno blbý, za druhé nevšímáš si mne, za třetí odpovíš jako Nox kulturně. Já taky nekomentuji tu dětskou hračku všehochuti, co máš na svých stránkách. Možná jsi dobrý v kódování, ale co se web designu týká, odhaduji, že je ti asi tak 7 let. Pokud nevíš co to je okoloprahy, tak ti to ani nebudu vysvětlovat. Ale nebudu chytrý jako ty, pokud chceš, zaregistruj se, pokud nechceš, plav dál.
shaggy
Profil
mmm
poprosím o zamknutie tejto témy, dotyčný si zjavne iba robí reklamu na svoj web a núti ostatných, aby sa tam zaregistrovali
Ja
Profil *
shaggy
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=69152&forum=2&page=-1
Ja
Profil *
shaggy
To posoudí Chamurappi a ostatní moderátoři a už se nes*r, nebo si udělám cestu na Slovensko.
shaggy
Profil
Ja
Pokojne. Smolenická 8, Bratislava. Meno ti pošlem mailom, ak máš záujem, ale nie je problém si ma nájsť (ak si šikovný).

A nechápem čo si chcel dokázať tým odkazom na moju tému. Ty si sa pýtal na názor, ak ho neznesieš, nepýtaj sa.
keeehi
Profil
Ja:
Nemají se tu náhodou rozebírat tvoje stránky?
S takovýmto přístupem se tu ne tebe každý brzy vykašle

aby to nebylo zas až takové OT tak
Je to nepřehledné
nedodělané
tlačítka jsou malá, špatně se do nich trefuje
Když někdo se dostane na tento web, tak neví, kde vlastně je. Zjišťuje to postupně. A já si ještě pořád nejsem jistý, zda jsem účel webu správně pochopil
Ja
Profil *
keeehi
Díky za poznámky. Ani prahalive.cz nevypadal než se zaplnil jako teď (taky se mi zdá i teď, že je trošku zmatený jako můj web).
Až mi pán dodělá kódově s vašimi odbornýmy připomínkami, tak se upraví designově, co se týká obsahu je to, jak říká Nox všehochuť a bude se přidávat, nebo odebírat, podle toho o co bude zájem. Co se týká webdesignerů, přes vás nepotřebuji reklamu, mám ji zaplacenou na Seznamu a je opravdu na každém z vás jestli se přihlásí nebo ne. Totéž o kategorii firmy buď to budu mít zaplacenu dobrou kampaň, aby mne lidi našli a nebo si za půl roku zmáčknu knoflík a zruším doménu. Děkuji ti za kulturní reakci.
grimword
Profil
Ja
...a už se nes*r, nebo si udělám cestu na Slovensko.
no toto je opravdu vrchol, jak si můžeš dovolit vůbec něco takového říct?!

po vzoru keeehiho, abych nebyl OT

nepřehledné, nevím o co tam jde, plné testovacích stránek, ten zámek je hnusný, rozmazaný, proste shitový web
shaggy
Profil
Děkuji ti za kulturní reakci
Myslím, že skôr kultivovanú a nie kultúrnu.

Ale aj tak som sa nedozvedel čo od nás chceš. Na Noxa si reagoval slovami:
Díki za nazor ale
"Mám zájem nejvíc o diskusní fórum , funkčnost a bezpečnost"


Tak mi vysvetli, čo to má spoločné s nami? Ak máš záujem o diskusné fórum, tak si ho urob. Ak chceš poradiť, čo si myslíme o tvojom diskusnom fóre... tak to by tam najprv nejaké muselo byť. Pokojne sa môžeš smiať môjmu veku, mojim webom, môžeš sa mi aj vyhrážať, to však nič nezmení na fakte, že je to zlepenec a z tej stránky neviem o čo ide.
Nox
Profil
Podle mě není dobré snažit se tam mít vše
Webdesign s Prahou ani omylem nesouvisí
Obsah webu převážně pojednává o obcích/vesnicích kolem Prahy, aspoň tak se mi to jeví

Příklad:
Pokud budu mít zájem návštívit web o webdesignu, tak navštívím web o webdesignu a ne web, který se mu věnuje jen z části, spolu s dalšími X tématy. Prostě od toho nebudu čekat vysokou kvalitu, spíš je to takové rozmělněné

A webů je takové množství, že snažit se zvítězit pomocí kvantity a ne kvality podle mě není dobrý nápad
----
Ad forum:
Zapadá tam celkem ok, možná by mohlo být nějaké rozšířené hledání, ale nevim k čemu to forum slouží (ale to souvisí s tím výše)
Ja
Profil *
shaggy
Souvisí to s vámi, že umíte zjistit nedostatky nebo chyby v kódech a pan Kolafa, který mi dělá web, může udělat nějakou chybu v kódu nebo v přístupových právech nebo v něčem. Já když si čtu, na co všechno tady přijdete, tak vás občas obdivuji všechny. Pan xy mi může říct, máte web bezpečný, nejde to spamovat atd. A já potřebuji od vás, jestli máte ochotu, zjistit co tam případně není dobře. (to spamování nemusíte názorně ukazovat)
Ja
Profil *
Nox
Reaguji na Noxe:
"Webdesign s Prahou ani omylem nesouvisí " to právě není o Praze ale okolo Prahy. web je www.okoloprahy.cz
Diskusní fórum je prostě, kdo si přidá článek online bez registrace, tak si ho může kdokoliv okomentovat, bude tam ještě odkaz na sousedy.cz a pokud budu vidět ve vyhledávačích tam je položka pod "obce aktuálně" -vaše akce- a různě, tak třeba máš mejdan, tak si to tam vložíš a někdo na to třeba bude reagovat.
Pokud máš nějaký návrh na vylepšení, můžeš mi napsat jaký.
Lexter
Profil
Podle mě jde o nesmyslný web, ale ano taky jsem svého času měl jeden hurá webík se vším a s ničím.

1) Na stránce se velmi těžko orientuji. Docela mi chybí prvky, kterých se mohu chytit. Prohledávat web nechci, chci mít vše naservírované na stříbrném podnose.
2) Grafické zpracování žádné není.
3) Kód žádná sláva.
4) Rozbalovací navigace zůstává stát na místě. Opera 9.64
5) Ve formuláři chybí labely.

Tu kritiku jsem asi dost ošulil, ale bylo by myslím lepší to celé vzít, smazat a začít znovu. Tohle vypadá jako špatný web a bez významu.

PS: Kroť se sprosťáku.
Ja
Profil *
Lexter
PS: Kroť se sprosťáku - to mi ujelo

smazat a začít znovu- kuk na mail

"Kód žádná sláva.
4) Rozbalovací navigace zůstává stát na místě. Opera 9.64
5) Ve formuláři chybí labely."

TO JE TO CO POTŘEBUJI slyšet než zaplatím webdesinera, a Shaggy se ptal "čo od nás chceš". Tak to!
díky Lextr (nemáš rád skloňování tvého jména)
shaggy
Profil
Ja
TO JE TO CO POTŘEBUJI slyšet než zaplatím webdesinera
Keby si to napísal rovno, tak som sa nemusel pýtať o čo ti ide. Ale moje hodnotenie bolo trefné a stále si za nim stojím - nič z toho, čo popisuješ (diskusia webdizajnérov) na tom webe proste nevidím.

Offtopic:
A nabudúce sa prestaň správať ako malé decko a nauč sa vystupovať ako dospelý človek (ak teda si dospelý).
Hlavne by si mal vedieť, že ak sa ťa nikto nepýta na názor, tak sa nevyjadruj k jeho webu. Tiež by som na základe tvojho webu (stavosmart.cz) mohol povedať, že si žiak základnej školy (s veľmi zlým grafickým cítením), ale neurobím to, lebo si sa na ten web nepýtal. Keď budeš mať o tvorbe webových stránok aspoň základné informácie, potom môžeš hodnotiť iných. Dovtedy buď rád, že sa ti snažíme pomôcť.
A hlavne - nevyhrážaj sa, ak to nemieniš dotiahnuť do konca! Iba sa strápňuješ a vyzeráš ako študentík, ktorý je hustý za svojim počítačom, ale v skutočnom živote nikdy nič nedokázal.
Ja
Profil *
to se kecá, když nejsi přede mnou. Moderátoři prosím o zamknutí tohoto vlákna. Doufám že ti kteří něco umí a chtějí poradit mají můj
e-mail. S dětma se nebudu bavit.
shaggy
Profil
Ja
S dětma se nebudu bavit.
Takže sa asi nerozprávaš sám so sebou, však? :-)

to se kecá, když nejsi přede mnou
Adresu máš, chcel si ma navštíviť, neviem čo ti v tom bráni.

Mmmoderátorov prosím aj ja o zmazanie tejto témy, myslím, že výhražky na toto fórum.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0