Autor Zpráva
tony2
Profil
Zdravím co říkate na tento muj web.Ještě není dodělaný (bude se měnit nastavení písma a tak) ale grafická část už je hotová.
http://andus.ic.cz/Andus2

Moderátor Chamurappi: Téma nadepisujte názvem/adresou webu! Titulek „Co říkáte na tento web“ je zcela k ničemu.
Yur4Y
Profil
Veď tam nič nie je. Čo máme hodnotiť?
Navyše menu je málo kontrastné, text v pätičke nevidno vôbec a kód nie je zrovna sémantický (dalo by sa to zvládnuť bez jediného <div>u). Celkovo dosť nezaujímavé, vyzerá to ako stránka pohrebného ústavu.
Nox
Profil
Nemůžu přijít s ničím pozitivním obávám se
Písmo menu není absolutně vidět, je to takové strohé, šedé, nepropracované ... ale já svůj první web o moc jiný neměl :)
Kód je znatelně lepší, ale moc divů, chtělo by to použít i další (<h1> až <h6>, <p>, <menu> ...)
tony2
Profil
No já jsem myslel hodnotte spíš grafiku a tak písmo ještě ne to budu ještě přepisovat.
Edit:Grafika je práce grafika :) ale ještě nemá vymyslene správné písmo a tak zatím mám jen ty obrázky.
To kódování je moje práce a ty divy no dalo by se to možná upravit no :)
Nox
Profil
tony2
Myslím že jsme tu grafiku celkem hodnotili, výsledek: grafikovi dát padáka :)
Respektive měl by to dost upravit a zapracovat na tom
Tady je inspirace jakým směrem se ubírat http://bestwebgallery.com/
tony2
Profil
nj když bych sehnal jiného zdarma tak jo :)
Pinqui
Profil
tony2
Mám takový dojem že jsem tu zahlédl pár přízpěvků o tom že začínáš programovat. Dám ti dobrou radu. Ještě si toho hodně pročti a zkus se na stránky dívat pohledem staršího a ne děcka pak možná uvidíš že to co tam máš není grafika.
Mám trochu stmavenou obrazovku a nevidím vůbec žádné texty v menu něž si na ěn najedu. Jediné co bych hodnotil pozitivně je použití klávesnice v headeru.. po rozvinutí to může být pěkné toť tak vše
tony2
Profil
zatím sem tam nedaval obsah.Jo díky za jedinné pozitivum

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0