Autor Zpráva
dir
Profil *
jla.sk
shaggy
Profil
dir
Nabudúce sem nepíš toľko textu, stačí jedna veta.

Dobre, dosť bolo irónie, mmmohol by to niekto zmazať? Netuším čo tým autor chcel povedať, ale ak sa nevie vyjadrovať, nezaslúži si náš názor.
Moderátor Chamurappi: Autor asi chce znát názor na stránku jla.sk, já to pochopil.
flz
Profil
z grafickeho hladiska:
vzhladom na to, ze je to stranka dizajnoveho studia je to dost slabe

z technickeho hladiska:
ziadne informacie o autoroch, zla struktura, nezmyselne funkcie

3/10
don jebot
Profil
tak tak vyzera to neprofesionalne a "staro", je to odflaknute... designove studio musi mat nadhernu stranku alebo aspon solidne posobiacu ...
Ofi
Profil
chybí tomu nějaké efekty, je to takové "na rychlo" nebýt to stránky designoveho studia a byt tam nejake effekty a par drobnosti navic - nebylo by to uplne spatne :-) libi se mi napad - zpracovani nic moc..
blizz_boz
Profil
dir
nepáči sa mi to, je to nedokončené, skús to trochu oživiť ...

shaggy
si v sekcii názor na stránku tak asi čo tým chcel autor asi povedať ? A o tom čo sa zmaže rozhodujú moderátori.
shaggy
Profil
blizz_boz
Viem v akej sekcii som. Ale myslím, že príspevky by si mali zachovať určitú úroveň. Takto mi to pripadá, že si autor proste chcel iba urobiť reklamu na svoj web a je mu jedno, či sa k tomu vyjadríme, alebo nie. A ja nevidím dôvod, prečo sa vyjadrovať k webu, keď jeho autor nedokáže k nemu napísať ani jednu vetu (napríklad - prosím zhodnoťte mi grafiku, na kód nepozerajte, nerobil som ho ja).
http
Profil
já vždycky žasnu nad přechody barev tohoto typu... mluvím o tom pozadí.
Myslíš, že se ty barvy k sobě hodí?
dir
Profil *
[#8]
hodi, nehodi - to je subjektivne, pre tento pripad som pouzil komplementarne farby, podobnu kombinaciu je mozne vidiet denne na oblohe po zapade slnka/alebo pred vychodom ak nie je zamracene...


[#6]
samozrejme ze nie je hotova, potreboval som len nejake nazaujate nazory, je mi jedno ci negativne alebo pozitivne, oba totiz dokazu posunut vec dalej...

Moderátor Chamurappi: Neděl své projevy do více příspěvků a piš prosím s diakritikou.
dir
Profil *
ostatnym zatial dakujem za pripomienky, aj za tie vychovne, kazdopadne som nechcel nicim ovplivnovat vase dojmi :)
dir
Profil *
Chamurappi
berem na vedomie, ale neprehanas to s tou diakritikou ?

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou. Je to závazné pravidlo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0