Autor Zpráva
mahux
Profil
Poprosim Vas o hodnotenie www.urbancarp.sk
johnl
Profil
1) odkazy podtrženě
2) Nevalidní a chybý ti tam doctype
3) Menu kurzívou se mi nelíbí

První dojem, nic, moc ;-) Vypadá to jako kdyby to udělal úplnej amatér!
mahux
Profil
Validitu som spravil a delal to amater :)
Hitman
Profil
mahux
Validitu som spravil a delal to amater :)

Validita není zásadní.

1) V menu zkus upravit kontrast, špatně se to čte (převážně ten efekt).

2) Písmo v hlavičce se také špatně čte, vím, že je červená asi tvá oblíbená barva, ale zkus používat i jinou, nebo třeba jiný odstín.

3) Naprogramované je to tedy opravdu strašně, to raději nebudu rozebírat.

4) Patička se k webu vůbec nehodí.

5) Web není vycentrovaný na střed.

6) Posuvník mi stačí ten velký v prohlížeči - malý pryč.

Celkově by to chtělo asi pořádně předělat.
shaggy
Profil
mahux
Najprv som sa chcel opýtať Hitmana, ako mohol zistiť, že je to zle naprogramované (keďže nemá prístup k php súborom).
Ale potom som si pozrel nákupný košík (či podberák) a z pohľadu používateľa je to skutočne zle naprogramované.

Ja sa ťa opýtam - programoval si to sám? Píšeš, že si amatér, nebolo by lepšie, keby si to dal urobiť niekomu, alebo siahol po hotovom riešení?
Pýtam sa preto, lebo je dosť možné, že nemáš ošetrené všetky vstupy a ľahko sa môže stať, že sa ti tam niekto "nabúra" a ukradne napríklad údaje o tvojich klientoch.
mahux
Profil
Ja sa ťa opýtam - programoval si to sám?

Robím to sám, tak je to. Poprosil by som Vás ak viete definovať čo by som si mal naštudovat aby som to "zle naprogramovane" vedel opravit, aspon nejake klucove vyrazy, nech si to pohladam. Dakujem
shaggy
Profil
Pozri si napríklad toto:
http://php.vrana.cz/kontrola-bezpecnosti-serveru-na-volne-noze.php

Všimni si, čo všetko testoval a potom si nájdi informácie o jednotlivých pojmoch (SQL injection, XSS atď.).
mahux
Profil
Dakujem, uz aj studujem
Miloš
Profil
V textu jednoznačně zvýšit line-height, protože takhle je text ohavně namachaný na sebe až do nečitelna (i když jsou písmenka velká tak akorát).
Ofi
Profil
vice ci mene souhlasim s Hitman - stranky nejsou spatne na amatera ale jsou nic moc pro prezentaci e-shpu URBANCARP - tam by melo byt neco prezentativnejsiho ;)
Dranel
Profil
Nechce se mi číst, co je již napsáno předemnou takže pokud se budu opakovat tak se omlouvám. V dnešní době je web první místo, kde se setkáš s většinou lidí. A u klientů to platí dvojnásob. Stejně jako v reálném setkání máš faktor první dojem, tak je to i na webu. Když bych chtěl něco z branže rybářství a neměl po ruce kamenný obchod, mrknul bych na internet. Do googlu jsem zadal "eshop rybářské potřeby" a na třetím místě byl tento, který mě zaujal. Z něj bych to objednal nehledě na to, jak vypadá jejich kamenný obchod - ten mě vůbec nezajímá, jelikož s ním vůbec nepřijdu do styku. Chci tím naznačit, že čím více zainvestuješ (v rozumné míře samozřejmě) do své prezentace (e-shopu), tím více se ti to vrátí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0